Milletvekili Özbek, Bayburt ‘İstikrar’ Dedi

Milletvekili Özbek, Bayburt ‘İstikrar’ Dedi
Yayınlama: 06.04.2014
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek 30 Mart 2014 mahalli idareler seçimlerini değerlendirdi.

MİLLETİMİZ YENİDEN TÜRKİYE SLOGANININ BAŞ MİMARI OLMUŞTUR

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan seçimlerin Bayburt’a ve tüm ülkeye hayırlı olması dileklerini ileten Milletvekili Özbek, “Milletimiz 30 Mart’taki mahalli idareler seçimlerinde bir kez daha istikrarı ve huzuru kabul ettiğini göstermiştir.  Ülke genelinde aldığımız 45.6 oy oranıyla milletimiz, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durarak ‘Yeniden Türkiye’ sloganımızın baş mimarı olmuştur. Gücünü milletten alan partimiz yine milletimizin desteğini alarak 2023 hedeflerimiz doğrultusunda bizlere tam destek vermiştir. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü ülkemizde hizmetlerimiz ve projelerimiz tüm hızıyla devam edecektir “dedi.

BAYBURT’TA 5-0 YAPTIK

Bayburt’taki seçimleri de değerlendiren Milletvekili Özbek, ” Bayburt hükümetimiz ve Ak Belediyecilik döneminde aldığı hizmetlere her zaman olduğu gibi devam edecektir.  30 Mart günü halkımız Bayburt ve çevresinde yeni hizmetlerimizin ve devam eden projelerimizin akışına destek vermiştir. Bayburt Belediyemiz, iki ilçe ve iki beldemiz ile Bayburt’ta 5-0 yaptık. ‘Ak Belediyecilik’ tüm hızıyla Bayburt’taki hizmetlerin sürdürecektir.  Yüzde 50’nin üzerinde belediyelerimizde oy alarak güven tazeledik. Bundan sonra Bayburt için yapmakta olduğumuz projelerimizi en erken bir şekilde halkımızın hizmetine sunmanın gayreti içerisinde olacağız. Ben bir önceki Bayburt Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat’a, Aydıntepe Belediye Başkanımız Orhan Eraslan’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni seçilen Bayburt Belediye Başkanımız Mete Memiş’e, Demirözü Belediye Başkanımız Selami Ersen’e, Aydıntepe Belediye Başkanımız Şükrü Yayan’a, Gökçedere Belediye Başkanımız Necmettin Bakır’a, Arpalı Belediye Başkanımız Şadi Terzi’ye ve eçilmiş olan tüm belediye meclis üyelerimize de başarılar diliyorum  “ifadelerini kulandı.

İl genel meclisi seçimini de değerlendiren Milletvekili Özbek, ” İl genel meclisinin 8 üyesinden 7’si partimiz adayları tarafından oluştu. Biz yeni dönemde tüm köylerimize hizmetlerimizi götürmeye devam edeceğiz. Özel idaremizin bütün çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Hizmetlerin devamını sağlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Ben il genel meclisi başkanı Raci Bayrak’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarından dolayı önceki il genel meclisinin tüm üyelerine teşekkür ediyor, yeni seçilen üyelerimize başarılar diliyorum “dedi.

Ak Parti Bayburt İl Teşkilatına da teşekkür eden Milletvekili Özbek, ” Yaklaşık 60 gündür gecesini gündüzüne katarak 7’den 70’e her kesime ulaşan,  kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy, belde belde, ilçe ilçe dolaşarak hizmetlerimizi ve projelerimizi anlatan,  ‘YENİDEN TÜRKİYE’ yolunda halkımızdan destek isteyen İl Başkanımız Hakan Kobal ve yönetim kuruluna,  İl Kadın Kolları Başkanımız Meryem Kılıç ve yönetim kuruluna, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eraslan ve yönetim kuruluna, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan ve yönetim kuruluna Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) görevlilerimize ve partimizin tüm üyelerine en kalbi teşekkürlerimi iletiyor,  gayretlerinden dolayı kendilerini kutluyorum” açıklamasını yaptı.

ŞER GÜÇLERLE İŞBİRLİĞİ YAPANLARA KARŞI MİLLETİMİZ EN GÜZEL CEVABI VERMİŞTİR

Milletvekili Özbek, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Bu istiklal mücadelesinde şer güçlerle işbirliği yapanlara karşı milletimiz en güzel cevabı vermiştir. Bu zaferin baş mimarı olan milletimiz göstermiş oldukları duyarlılıkla ‘MİLLİ İRADE’ye sahip çıkmıştır. Bunu takdirle karşılıyorum. Milletimizin bize göstermiş olduğu teveccühe en içten teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının bir kez daha ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.