Milletvekili Özbek’ten Demirözü ve Gökçedere’ye Ziyaret

Milletvekili Özbek’ten Demirözü ve Gökçedere’ye Ziyaret
Yayınlama: 02.01.2015
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Demirözü ve Gökçedere’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretleri sonrası bir açıklama yapan Özbek, TBMM’nin tatile girmesi münasebetiyle Bayburt’taki günleri vatandaşlarımızla buluşarak değerlendirdiğini belirtti.

2014 yılında Türkiye’de tarihi gelişmeler olduğuna değinen Özbek,  ” 2014 yılının son günündeyiz. Bütün bir yılı geride bıraktık. 2014 yılında Türkiye tarihinde çok ciddi olaylar yaşandı. Milletin adamı, dava adamı 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletin oylarıyla seçildi. 2014 yılında Bayburt gelişen Türkiye’ye, ses getirici önemli olaylara damgasını vurdu. 12. Cumhurbaşkanımıza destek veren halkımıza teşekkür ediyorum. Bayburt 12 yıl aradan sonra 2014’te profesyonel lig ile tanıştı. Köklü kulüplerimizden Fenerbahçe’yi ağırlamaktan gurur duyduk. Yine köklü kulüplerden Kayserispor’u mağlup ettik. Cumhuriyet tarihimizde benzeri olmayan 2014 yerel seçimlerinde aldığımız oylarla Ak Belediyecilik’i devam ettiriyoruz. “dedi.

Sorunların istişarelerde çözüldüğünü dile getiren Milletvekili Özbek, ” Bayburt, Demirözü, Gökçedere gibi yerleşim yerlerimize ziyaretlerimiz sürüyor. İlimizin, ilçelerimizin ve beldelerimizin sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz. Başarılar hep istişarelerle gelmiştir. Bayburt, ilçeleri, beldeleri, köyleriyle bütündür. Yıllardır bitirilemeyen Demirözü Barajı,  hükümetimiz döneminde ivme kazanmış ve bitirilmiştir. Demirözü ilçemizdeki tüm hizmetler milletimizin desteğiyle olmuştur. Hükümetimizin projeleriyle bölgemiz kalkınmaya devam edecektir. Sizlerin desteğiyle, dualarıyla, hükümetimiz ve partimiz 2023 hedefine doğru koşmaktadır. Türkiye, 76 milyon ile bir bütün. Allah birlik ve bütünlüğümüzü bozmasın “diye konuştu.

Milletvekili Özbek, 2015 yılının ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Özbek’e ziyaretlerinde Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen, Ak Parti Demirözü İlçe Başkanı Çağlar Seyrek, Gökçedere Belediye Başkanı Necmettin Bakır, Ak Parti Gökçedere Belde Teşkilat Başkanı Ünal Akgün ve Demirözü, Gökçedere teşkilat üyeleri il genel meclisi üyeleri eşlik etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.