Milletvekili Özbek’ten Play Off Maçı Öncesi 12. Adam Çağrısı

Milletvekili Özbek’ten Play Off Maçı Öncesi 12. Adam Çağrısı
Yayınlama: 05.05.2014
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, temsilcimiz Bayburt Gurup Özel İdare Gençlikspor’un rakibinin belli olması üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Özbek, “ Rakibimiz belli, oynayacağımız il belli, 3.lig hedefine 90 dakika kaldı.” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından BAL liginde oynanacak 3 karşılaşmanın belli olması üzerine Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek yazılı bir açıklama yaptı.

TARAFTARLARIMIZI TRİBÜNLERİ SARI-SİYAH RENKLERLE DOLDURMAYA ÇAĞIRIYORUM. 

Bayburt Gurup Özel İdare Gençlikspor’a başarılar dileyen Milletvekili Özbek, “ Artık rakibimiz belli, oynayacağımız il belli. 3.lig hedefine 90 dakika kaldı. 10 Mayıs cumartesi günü saat 15.30’da Malatya İnönü Stadyumu’nda Mardinspor ile oynayacağımız baraj müsabakasında şehir olarak seyirci üstünlüğünü Türkiye’deki tüm Bayburtlu hemşerilerimizle sağlamamız gerekiyor. 12. Adam rolünde olan taraftarlarımızı tribünleri sarı-siyah renklerle doldurmaya çağırıyorum.  Hedefimiz olan şampiyonluk kupasını alacağımız günde her zaman olduğu gibi taraftarımızın takımımızın yanında olacaktır.  Taraftarımız tribünde vereceği destekle sahadaki takımımızı coşturacaktır. İnşallah Malatya’da bir tarih yazarak 12 yıllık profesyonel lig hasretine son vereceğiz.” dedi.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR KARŞILAŞMA OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

‘Türkiye’nin en centilmen taraftar gruplarına sahip olan Bayburt,  Malatya’da söylenecek şampiyonluk şarkıları ile adını Türkiye’de futbol sayfalarına yazdıracaktır. ’diyen Özbek,  “Malatya Valimiz Vasip Şahin’in hemşerimiz olması münasebetiyle karşılaşmada bir anlamda ev sahibi takım Bayburt Gurup Özel İdare Gençlikspor olacaktır. Rakibimiz Mardinspor’un Bayburt Gurp Özel İdare Gençlikspor ile karşılaşmasının dostluk ve kardeşlik ortamında gerçekleşmesini ve Türkiye’ye örnek bir karşılaşma olmasını temenni ediyorum. Artık nefesler tutuldu, gözler Malatya’daki karşılaşmaya çevrildi. Ben cumartesi günkü müsabakada teknik direktörümüz Bülent Topuzoğlu’na ve kadrodaki 24 futbolcu kardeşime bu 90 dakikanın en kilit adamı olacak sahadaki 11 futbolcumuza başarılar diliyor ve bu müsabakada dualarını ve desteklerini takımımızdan esirgemeyecek olan tüm Bayburtlu hemşerilerime şükranlarımı iletiyorum. ”açıklamasını yaptı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.