Özbek’ten Selami Ersene Destek Ziyareti

Özbek’ten Selami Ersene Destek Ziyareti
Yayınlama: 27.03.2014
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Demirözü’ndeki seçim çalışmalarında Demirözü Ak Parti Belediye Başkanı Selami Ersen’e destek verdi.

Demirözü ilçesi girişinde Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen, Gökçedere Belediye Başkanı Necmettin Bakır, Çayıryolu Belediye Başkanı Necdet Okur, Demirözü Ak Parti İlçe Başkanı Çağlar Seyrek ve yoğun bir katılımın olduğu Demirözülüler tarafından karşılandı.

Milletvekili Özbek, Demirözü’nde yaptığı konuşmada Ak Parti’nin gücünün milletin gücü olduğunu kaydederek, “ Dün Aydıntepe ilçemizi ziyaret ettik. Bugün Demirözü ilçemizde yoğun bir ilgiyle karşı karşıyayız. Ak Parti’nin gücü milletin gücüdür.  Halkımız büyük bir heyecanla 30 Mart’ı bekliyor. Demirözü’nde gördüğüm bu tablo tüm Türkiye’ye örnek bir tablodur. Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımızın mitinglerinde de gördüğümüz gibi meydanlar güçlü bir sesle Ak Parti diyor. Demirözü’nde gördüğümüz bu birlik ve beraberlik çok çalışkan bir belediye başkanımız Selami Ersen’i güçlü bir şekilde tekrar belediye başkanı yapacaktır. Türkiye büyüdükçe Bayburt büyüyecektir. Bayburt büyüdükçe Demirözü büyüyecektir. Demirözü büyüdükçe halkımız daha da güçlenecektir. Demirözü Ak Parti hükümetleri döneminde yatırımlar almış almaya da devam edecektir.”dedi.

Yıllardır bitirilemeyen Demirözü Barajı’nın Ak Parti iktidarında tamamlandığını anımsatan Milletvekili Özbek, “ Halkımıza soruyorum bizden ne istiyorsunuz diye. Artık Türkiye’de hizmet çıtasını o kadar yükselttik ki rüyalarımızı süsleyen Bayburt’a yapılacak hava alanı incelemeler sonucunda gerçekleşecek, bu da Demirözü ilçemizin gelişiminiz hızlandıracaktır. Şimdi yüksek sesle ifade ediyoruz ki Demirözü 30 Mart Pazar günü Ak Belediyecilik’in devamı için üzerine düşen görevi yapacak ve Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmak istenenlere dur diyecektir.”diye konuştu.

Esnafla ve Demirözü halkı ile görüşen Milletvekili Özbek son olarak Demirözü Kaymakamı Haktan Gökçekuyu’yu makamında ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.