Polattimur, Basınla Buluştu

Polattimur, Basınla Buluştu
Yayınlama: 11.03.2015
A+
A-

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Abdurahman POLATTİMUR basınla buluşmasında, Aday aday sürecinde Ak Parti misyonun ile Bayburt için sosyal ve ekonomik açıda yapılması gereken konular hakkında önerileri için şimdiden bilgi edinilmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Abdurahman POLATTİMUR Bayburt Milletvekili Aday Adaylığını daha önce yapmış olduğun dernek başkanlığındaki faaliyetlerinin yanında Bayburt’ta daha iyi hizmet  verebilmek için milletvekili Aday adayı olduğun açıkladı.

Polattimur, “Bayburt’ta yapılacak çalışmaların sonradan değil başta önlemini almak Merkezden istişare yapmak durumundayız. Bunun içinde başta Bayburt’ta mevcut STK lardan, yerel ve ulusal medya, kurum ve kuruluşların hatta muhalefet başta olmak üzere diğer partilerinde fikir ve görüşlerini de alarak dosya halinde çözüm üretmeye çalışacağız. Çünkü Bayburt 1947 yıllarında  Bakanlar kurulu kararıyla kurulan ilk derneklerden biri olarak bu güne kadar bir çok başarıyı elde etmişsek geçmişten bugüne kadar STK  olmanın büyük payı vardır. Bayburtun İl olmasında ki başarısından tutunda Sayın Cumhurbaşkanımızın Bayburt’ta olan teveccüne mahzar olan bütün ilgi ve desteklerine kadar hepsinde birliktelikte sağlamak Bayburt için neler isteyeceğimizin şimdiden çalışmalarını yapılıp  hazır olmalıyız. Çünkü 2023 ve 2071 Ak Parti vizyonun Sayın Başbakanımızın karşısına çıkarken plan ve projelerden  Bayburt payına düşeni layıkıyla almalıdır.Bayburt yatırımlarından öncelikle göçü önleyen önlemler almak, yıllarca yanlış bilgilendirme nüfus sayım hareketlerinin artık gerçek nüfus bilgilerinin ortaya çıkmasıyla nüfusumuzun korunması yeni nüfus artış çalışmaları için projeler üretmeliyiz. İlimiz için büyük önem taşıyan Araklı yolu ve kop tünelinin getireceği katkılar gibi önümüzü açacak tren yolu , hava yolu ve teşvik yatırımları, Üniversite gibi bir çok yatırım çalışmaların icracı makamı olarak birlikte hareket ederek yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Nahit İmaç

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.