Saklı Cennet Tatil Köyü, yenilenen yüzüyle sezonu açtı

Saklı Cennet Tatil Köyü, yenilenen yüzüyle sezonu açtı
Yayınlama: 27.06.2024
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt Belediyesi bünyesinde hizmet veren Saklı Cennet Tatil Köyü yenilenen yüzüyle sezonu açtı.

Baştan aşağı elden geçirilen tatil köyünde evlerin su tesisatı tamamen yenilendi. Laminantları deforme olan evlerin laminantlarının yerine kalebodur döşenirken evlerin iç ve dış cephelerinin boyası ve tadilatı yapıldı. Çevre düzenlemesinin de yapıldığı tatil köyünde var olan göletin temizliği gerçekleştirildi. Ayrıca aydınlatma sistemleri elden geçirilerek arızaları giderildi. Detaylı temizliği ve ilaçlaması yapılarak yeni sezona hazır hale getirilen evlerin tamamına çamaşır makinesi yerleştirildi.

4 kişilik bir ailenin rahatça konaklayabileceği 1+1 55 metrekarelik 25 adet evin bulunduğu Saklı Cennet Tatil Köyü’nde, evlerin tamamında televizyon buzdolabı, şofben, çamaşır makinesi ve ocak mevcut. Huzurlu bir tatil geçirerek tam manasıyla dinlenmek isteyen tatilciler için Saklı Cennet Tatil Köyü en ideal lokasyonlar arasına girmeye aday. Tatilciler rezervasyon için gerekli bilgiyi ise 0458 211 25 02 – 0554 460 70 09 –  0539 368 80 22 numaralı telefonlardan alabiliyorlar.

Tatil köyü ile ilgili açıklamalarda bulunan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş   “Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi ilk yüz günde yapılacak çalışmalarımızdan biri olan Saklı Cennet Tatil Köyü’nün yenilenmesi ve çevre düzenlemesinin yapılması ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık ve yeni sezon için faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Vatandaşlarımız burada şehrin gürültüsü ve stresinden uzakta aileleri ile birlikte huzur dolu bir tatil geçirebilirler. Tatil köyümüz kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, nezih ortamı ve eşsiz manzarası ile misafirlerini bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.