Şampiyon, Kars Soğuğunda Ter Attı

Şampiyon, Kars Soğuğunda Ter Attı
Yayınlama: 13.04.2014
A+
A-

BAL Ligi 1. Grup’ta lig liderliğini sürdüren Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor, ligin bitimine 1 hafta kala formalite maçlarına çıkıyor.

Kars Stadyumu’ndaki saat 13.30’da başlayan maçı Rize bölgesi hakemlerinden ,Hasan Hacısalihoğlu(Hakem) , Fevzi Uzun, Kadir Uzun, Kerem Kalkan (dördüncü hakem)  yönetti.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor maça,

Kars Sporlu Futbolcuların alkışları altında maça çıkan Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor maçtan 1 dakika önce hunharca öldürülen Mert Aydın anısına saygı duruşu gerçekleştirdiler.

14 Dakika da Gökhan’ın golü ile İlk golle birlikte coşan Bayburt Grup Özel idare spor, 19 dakika da ev sahibi ekipten Rıdvan’ın golü ile beraberliği sağladı.

31 dakikada Murat kendisinin ilk takımının ikinci golü ile 2- 1 üstünlüğü sağlarken bu golden 4 dakika sonra 35 dakikada Tayfun ile Kars Spor Beraberliği sağladı. Takımlar ilk yarı soyunma odalarına 2-2 lik skorla girdi.

İkinci yarı rüzgarı arkasına alan Bayburt Gurup Özel İdare Spor 75 Dakikada Murat ve 86 Dakika da Hakkının golleri ile farka gitti.

Dakikalar 90 olduğunda skorboard ‘da 2-4 Misafir takımın üstünlüğü skora yansırken Bayburt Grup Özel İdare Spor bu sonuçla BAL Ligi 1 gurup ta puanını 61 e çıkarmış oldu.

HAKEMLER: HASAN HACISALİHOĞLU*** , FEVZİ UZUN***, KADİR UZUN***

KARS  SPOR. : Ali*, Tayfun***, Tolgahan **(Dk. 63 Oktay** ),Semih **,  Aykut **, Cabbar *,Cemal *( Dk.85 Arda * ), Emin  *,Rıdvan**(Dk. 71 Aykut Kökten  * ),Özgün **,Hüseyin **

BAYBURT GRUP İL ÖZEL İDARE: Ümit **( Dk 78 Talha ***), Turan**, Hakan* *, Burak ***, Fırat ***,Alper ***,Oğuzhan Köse ***,Şükrü Can**(Dk 80 Oğuzhan Terzi **),Murat ***,Gökhan **(Dk 65 Hakkı **)

GOL: Dk. 14 Gökhan,Dk. 31 – 75 Murat ,Dk 86 Hakkı .(Bayburt), Dk 19 Rıdvan,Dk. 35 Tayfun Kars Spor

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.