Spor Toto 2. ve 3. Lig Fikstürü Belli Oldu

Spor Toto 2. ve 3. Lig Fikstürü Belli Oldu

ABONE OL
23.07.2014 02:01
Spor Toto 2. ve 3. Lig Fikstürü Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Ankara Marriott Otel’deki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Mali Genel Kurulu’nun ardından yapılan kura çekiminde, Spor Toto 2 ve 3. Lig’de yeni sezon maç takvimi belli oldu.
Bayburt Grup Özel İdare Spor sezonun ilk maçını 07/09/2014 tarihinde Genç Osman Stadyumunda Balçova Belediye spor’la oynayacak.
3. Grup ilk hafta maçları şöyle;
Bayburt Grup Özel İdare-Balçova Belediyespor,
Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor,
Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor,
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor,
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor,
İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor,
Orhangazispor-Bergama Belediyespor,
Beylerbeyispor-Van Büyükşehir Belediyespor,
Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor.

1.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Balçova Belediye Spor
2.Hafta
Sandıklıspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
3.Hafta
Bayburt grup özel idare spor – Sakaryaspor a.ş.
4.Hafta
Bergama Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
5.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Van Büyükşehir Belediyespor
6.Hafta
Etimesgut bld. Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
7.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Beylerbeyispor
8.Hafta
Orhangazispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
9.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – İstanbul Güngörenspor
10.Hafta
Kahramanmaraş B.Ş.Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
11.Hafta
Erzin Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
12.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Ankara Demirspor
13.Hafta
Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
14.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Silivrispor
15.Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
16.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Ayvalıkgücü Bld.Spor
17.Hafta
Kayseri Şekerspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
18.Hafta
Balçova Belediye Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
19.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Sandıklıspor
20.Hafta
Sakaryaspor a.ş. – Bayburt Grup Özel İdare Spor
21.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Bergama Belediyespor
22.Hafta
Van Büyükşehir Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
23.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Etimesgut Bld. Spor
24.Hafta
Beylerbeyispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
25.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Orhangazispor
26.Hafta
İstanbul Güngörenspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
27.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Kahramanmaraş B.Ş.Belediyespor
28.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Erzin Belediyespor
29.Hafta
Ankara Demirspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
30.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor
31.Hafta
Silivrispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
32.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Anadolu Üsküdar 1908 Spor
33.Hafta
Ayvalıkgücü Bld.Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor
34.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Kayseri Şekerspor

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.