Teknik Yardım Masaları Randevu Kaydı Başlıyor

Teknik Yardım Masaları Randevu Kaydı Başlıyor
Yayınlama: 29.01.2016
A+
A-

Ajansımız mali destek programından yararlanması hedeflenen kesimlerden yüksek sayıda, nitelikli ve kaliteli başvuru olmasını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda teknik anlamda uygun, ilgili ve idari açıdan eksiksiz biçimde proje hazırlanmasına katkıda bulunmaya ve bu konuda bölgedeki kapasiteyi arttırmaya yönelik olarak, 2016 yılı proje teklif çağrısı sürecinde 9-19 Şubat 2016 tarihleri arasında (14 Şubat Pazar günü hariç) toplamda 10 (on) gün Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerindeki potansiyel başvuru sahiplerine yönelik Teknik Yardım Masası Hizmeti sunulması planlanmaktadır.

Teknik Yardım Masaları Randevu KaydıÜcretsiz sunulacak Teknik Yardım, 45 dakikalık görüşmeler şeklinde ve randevu usulüyle hizmet verecektir. Ayrılan süre içerisinde potansiyel başvuru sahiplerine, teknik yardım hizmeti sunan, konusunda uzman görevli tarafından Başvuru Formu ve diğer belgelerin hazırlanmasında yardımcı olunacak, iyileştirme önerileri getirilecektir. Bu nedenle proje başvurusunun taslak olarak tamamlanmış ya da belirli bir aşamaya getirilmiş olması gerekmektedir.

Erzurum, Erzincan ve Bayburt Yatırım Destek Ofislerinde verilecek Teknik Yardım Masası Hizmetinden yararlanmak isteyen potansiyel başvuru sahiplerinin 29 Ocak 2016 tarihinden itibaren ajansımız web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup kendilerine uygun tarih ve saati seçerek randevu alması gerekmektedir.

Teknik yardım masası hizmetleri ile ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için [email protected]  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Teknik yardım masası randevusu almak için http://kudaka.org.tr/sayfa-kudaka-teknik-yardim-masasi tıklayınız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.