Türkiye ile Aynı Anda Bayburt Sinemasında Gösterimde

Türkiye ile Aynı Anda Bayburt Sinemasında Gösterimde

ABONE OL
24.03.2015 14:13
Türkiye ile Aynı Anda Bayburt Sinemasında Gösterimde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

12 Eylül darbesinde sırf inançları uğruna hapse atılanları ve onların yıllarca acı çeken ailelerini anlatan BİZİM HİKAYE filmi 27 Mart’ta vizyonda…

Bayburt Sinema işletmecisi Hasan Kayhan, “Özellikle 1970’li yıllarda aynı anda üç sinemanın faal olduğu Bayburt’ta bu kaybolan sinema kültürünü tekrar kazandırma gayretindeyiz. Günümüz şartlarında sinemacılık sektörü hiç de kolay bir sektör değil. Aslında eski filmleri oynatmak gibi bir düşüncemiz olsa hem karlı bir iş hem de riski olmayan bir ticaret diyebiliriz. Ama biz Bayburt’un da Türkiye’nin diğer illeri gibi aynı anda güncel vizyondaki filmleri izlemesini istiyoruz ve bu uğurda da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu da bizim açımızdan büyük bedeller ve riskler taşıyor. Biz yine de her türlü fedakarlıklarla Bayburt’a sinemacılık alanında hizmet etmek istiyoruz. Halkımızın ve öğrencilerimizin katılımlarını bekliyoruz.” ifadelerine yerdi.

27 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında Bayburt Sinemasında Gösterimde… 
Bilet Satış Noktaları: -Kültür Merkezi -Purut Kitabevi -Bahane Pastahanesi –
Ayrıntılı Bilgi İçin: Gsm: 0541-749-50-53
Seanslar -11:00 – 13:10 – 15:20 – 17:30 – 19:40

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • Hüseyin

    Güzel olan herşey memleketime yakışır. Sinemamız hayırlı olsun bide bilet fiyatlarınıda belirtseymişsiniz daha iyi olurmuş saygılar.