Vali Mustafa Eldivan engelli vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Mustafa Eldivan engelli vatandaşlarla bir araya geldi
Yayınlama: 21.12.2023
A+
A-

Bayburt Portalı – Vali Mustafa Eldivan ve eşi Meltem Eldivan, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen sürpriz doğum günü etkinliğinde engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

Doğum günü pastasını engelli vatandaşlarla birlikte kesen Vali Mustafa Eldivan ve eşi Meltem Eldivan çeşitli hediyeler verdikten sonra mutlulukları yüzlerine yansıyan vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Mustafa Eldivan, “Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı olan Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezimiz, dezavantajlı kesimlere doğrudan ulaşabilen, bakıma muhtaç engelli ya da kimsesiz vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının giderilmesi, yaşamsal döngülerinin sağlanması, kişisel gereksinimlerini karşılayamayan vatandaşlarımızın tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinin yürütülmesi noktasında önemli rol üstlenmektedir.” dedi.

Merkezdeki vatandaşları sık sık ziyaret ettiğini belirten Vali Mustafa Eldivan, vatandaşlarımız mümkün olan en iyi şartlarda barınmaları için yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini ifade etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.