Vali Ustaoğlu’na ‘69’ numaralı forma

Vali Ustaoğlu’na ‘69’ numaralı forma
Yayınlama: 27.07.2016
A+
A-

Vali İsmail Ustaoğlu,  Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü’nün antrenmanına katıldı. Genç Osman Stadyumu’nda yeni sezon hazırlıklarına devam eden oyuncuların bir süre çalışmalarını izleyen Vali Ustaoğlu daha sonra sahaya inerek oyuncularla sohbet etti.

Ülke olarak morale ihtiyacımız olduğunu ifade eden Vali İsmail Ustaoğlu, “Futbola ilgimden dolayı Bayburt Spor’un gelmeden önce de bilgilerini aldım. Grubunda en fazla takip ettiğim takım Bayburt Spor’du. Arkadaşlarımızı tekrar tebrik ediyorum. Yeni sezonda da kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldız ise, Vali İsmail Ustaoğlu’nun ziyaretinin hem kendilerine hem de takıma moral verdiğini ifade ederek, “Yakında Erzurum’da kampa gireceğiz. Daha sonra ligler başlayacak. İlk maçımız 3 Eylül’de Ankara Demir Spor’la olacak. İnşallah burada hep beraber iyi bir galibiyetle lige başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Vali Ustaoğlu’nun artık Bayburt taraftarı olduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Yıldız konuşmasının ardından üzerinde ismi yazılı olan 69 numaralı Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü’nün formasını Vali İsmail Ustaoğlu’na hediye etti.

Futbolcular ve teknik ekibe tatlı ikramında bulunan Vali İsmail Ustaoğlu, takıma 2. Lig yolunda başarılar dileyerek tesislerden ayrıldı.

Vali Ustaoğluna 69 numaralı forma

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.