Bayburt Portalı

Rektör Coşkun, Altın Yumrukları ve Şampiyon Judocuları Ödüllendirdi

Reklam
Rektör Coşkun, Altın Yumrukları ve Şampiyon Judocuları Ödüllendirdi

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, şampiyon olan Bayburtlu boksörleri ve Bayburt’a minikler gurubunda şampiyonluk ve derece getiren minik judocuları ödüllendirdi.

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Azerbaycan’ın Bakü kentinde elde ettiği APB Dünya Şampiyonluğu unvanını koruyan milli boksör Onur Şipal ile Türkiye Şampiyonu ve APB Dünya klasmanında ilk sekizde yer alan Önder Şipal’i altın plaketlerle ödüllendirdi.

Bayburtlu sporcuların kendilerini ve Bayburt’u en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayan Rektör Coşkun, “Bu gururu ilimize yaşatan sporcularımız ve onları yetiştiren antrenörleri tebrik ediyorum. Bayburt’u ve Türkiye’yi dünya ve ülkemiz platformunda tanıtan sporcu yıldızlarımıza spor yaşamlarında başarılar diliyorum.  Sporcu gençlerimizin başarısı bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Başarılı sporcularımızı her zaman ödüllendiriyoruz.” dedi.

Düzce’de yapılan Karadeniz 13. Judo Turnuvası’na Bayburt Gençlik Merkezi Spor Kulübü judocularından 26 kilogramda Emirhan Öztürk 1’inci, 38 kilogramda Gökberk Özdemir ile 60 kilogramda Yusuf Can Altunay 2’nci ve 42 kilogramda 3’ncü olan Cüneyt Kaygusuz’u çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ