Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları STK’lar ile biraraya geldi

Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları STK’lar ile biraraya geldi
Yayınlama: 31.03.2015
A+
A-

Ak parti Bayburt gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bugünün gençliği çalıştayı için Sivil toplum kuruluşları  ile bir araya geldi.

28 Mart Cumartesi günü gerçekleşen toplantıda ; Gençliğin siyasete bakış açısı , Gençlerin öncelikli sorunları , Gençliğin sorunlarına ilişkin çözüm önerikleri  ‘’ başlıkları altında istişare edilip sorunun çözümüne yönelik adımlar atıldı.

Bayburt gençliğine yönelik, sosyal kültürel ve tarihi etkinlikleri artırmak adına fikirler sunuldu.Bilinçli ve dava ahlakına sahip eğitimli nesiller yetiştirilmesi için neler yapılabileceğine dair çözüm önerileri üretildi .

Toplantıya katılan STK temsilcileri gençlik kollarına böyle bir organizasyondan dolayı  teşekkür edip bu gibi istişare gerektiren konuların çözümü içi yapılacak olan toplantıların devamını talep ettiler. 15 gün aralıklarla her seferinde  farklı bir STK’nın ev sahipliği yapması koşuluyla toplantıların devamlılığının garantisi alındı .

Toplantıya Katılan STK’lar

Bayburt Atlı Spor Kulübü Derneği  – Bayburt ili Gençlik ve Spor kulübü derneği – İlim Yayma Cemiyeti Bayburt şubesi – Bayburt Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulubü derneği – Müslüman Dilendirmez Cemiyeti Derneği – Türkiye Gençlik Vakfı – Genç İHH derneği – Kop Der derneği – Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği – Genç Memur Sen .

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.