AK Parti Bayburt Gençlik Kolları’na ‘başarı plaketi’

AK Parti Bayburt Gençlik Kolları’na ‘başarı plaketi’
Yayınlama: 07.01.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı [vurguluContent color=”Purple” text=”Eyyüp Kadir İnan”] tarafından, AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Tataroğlu’na plaket verildi.

Türkiye geneli “imza bir genç” sloganıyla başlatılan genç üye çalışmasına büyük destek vererek hedefini ilk tamamlayan il olan Bayburt, ayrıca Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Türkiye birincisi olmuştu.

Türkiye geneli yaklaşık 1 buçuk milyon genç üyesi bulunan AK Parti, “imza bir genç” programıyla 2023 seçimlerine giden süreçte daha güçlü bir gençlik yapılanması ile girmeyi hedefliyor.

Konuyla alakalı kısa bir açıklama yapan AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanı [vurguluContent color=”Red” text=”Batuhan Tataroğlu”] şunları kaydetti; “Bizler gençlik olarak tarihin akışı içerisinde üzerimize yüklenmiş derin bir sorumluluğun muhataplarıyız. Geriye dönüp baktığımızda her daim ecdadımızla övüneceğimiz hadiseler vardır. Bugün bizlere düşen de, bizden sonra gelecek olan nesillerin gurur duyacakları işlere imza atmak olacaktır.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün ülkenin istikbali ve geleceği için çok mukaddes bir mücadele veriyor. Biz gençler olarak önce onu, onun mücadelesini anlamak ve üzerimize düşen sorumlulukla gayret etmek durumundayız. Gençlerin her daim siyasette yer alması gerekiyor. Genç fikirlerin siyasette sorumluluk alarak “ben de varım” demeleri gerekiyor. Bu minvalde önceliğimiz genç kardeşlerimizi siyasete kazandırarak, siyasetin geçlerin etkin olduğu bir mecra haline gelmesi. AK Parti bu bakımdan oldukça zengin ve güçlü bir partidir. Diğer partilerin toplam üyesi kadar, sadece genç üyesi olan AK Parti’dir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere verdiği önem “Biz gençleri yedek kulübesinde değil ilk 11’de görmek istiyoruz” diyerek gençlere olan inancını da her fırsatta deklare ediyor.

Biz de [vurguluContent color=”Green” text=”Bayburt AK Gençlik”] olarak, liderimizin yanında, onun öncülüğünde ülkemiz ve şehrimiz için çaba göstermekle mükellefiz. Rabbim bizlere her daim gurur duyacağımız işlere vesile olarak, güzel hikâyeler biriktirmeyi nasip etsin inşallah. Bu vesileyle bizlere her daim destek vererek Bayburt’u, Bayburt gençliğini önemseyen başta Genel Başkanımız Eyyüp Kadir İnan olmak üzere, teşkilat başkanımız Yusuf İbiş’e ve koordinatörümüz Mehmet Ceran’a teşekkür ediyor, aramıza yeni katılarak bizlere güç veren yeni genç üyelerimize hoş geldiniz diyorum ve tüm genç kardeşlerimizi AK gençliğe davet ediyorum”. dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.