Ak Parti Gençlik Kollarından “Hayallerin Bayramı” etkinliği

Ak Parti Gençlik Kollarından “Hayallerin Bayramı” etkinliği
Yayınlama: 14.08.2015
A+
A-

Bayburt Ak Parti Gençlik Kolları, çocukların hayallerini gerçekleştirmek ve sevinçlerine ortak olmak için ” Hayallerin Bayramı” adlı etkinlik gerçekleştirdi.

30 çocuğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte çocukların  hayallerindeki oyuncağı resmetmeleri istendi. Çocuklar hayallerini resmettikten sonra gençlik kolları yürütme kurulundan oluşan heyet’in değerlendirmesi sonucu her çocuğa hayalini resmettiği oyuncaklar İl gençlik kolları İbrahim Kaymak tarafından teslim edildi. Çocuklar  resmettikleri hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü görünce sevinçlerini gizleyemediler.

Ak Parti Gençlik Kollarından "Hayallerin Bayramı" etkinliğiBayburt Ak Parti Gençlik Kolları Başkan İbrahim KAYMAK, hediye dağıtımından sonra yaptığı açıklamada; ortak geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini bu projede gerçekleştirmek istediklerini belirterek; “Proje kapsamında çocukların hayallerindeki oyuncağı resmetmelerini istedik. Çocukların resmettikleri hayalleri  kendilerine hediye olarak verdiğimizde onların yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi . Amacımız geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirerek, onların mutluluğuna, sevinçlerine bir nebze katkıda bulunmak” dedi. Ak Parti gençlik kolları olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daima yanında olacağını ve bu tür projelerin devam edeceğini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.