Ak Parti’ye Bayburt’tan sürpriz aday adayı

Ak Parti’ye Bayburt’tan sürpriz aday adayı
Yayınlama: 03.09.2015
A+
A-

1 Kasım 2015 erken seçimler için bugün başvuruların tamamlanmasıyla birlikte Ak Parti Bayburt milletvekilliği için on dört aday adayı başvuruda bulundu.

İl Başkanlığına yapılan başvuruların tamamlanmasıyla, aday adayları arasında sürpriz bir isim de yer aldı. Ak davaya gönül verenlerin gerçek hizmete amade olacağı kanaatiyle yola çıktığını belirten bu isim herkesin yakından tanıdığı Engin Demir…Ak Parti'ye Bayburt'tan sürpriz aday adayı
Engin Demir’in aday adaylığı Bayburt tarihinde milletvekilliği için bir ilk oldu.

Engellilerin de yönetimde söz sahibi olduğunu yineleyen Demir, başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Hepinizin bildiği üzere ülkemiz erken seçime gitmektedir. Bu seçimin ne kadar önemli olduğunu, ne kadar hassas olduğunu son yaşanan olaylar bize göstermektedir.

Bu yola adım attığım ilk günden bugüne, ak bayrağı sıkı tutan biri olarak; ülkemizin bu kirliliklerden temizlenmesi adına, ak davaya gönül verenlerin gerçek hizmete amade olacağı kanaatiyle yola çıkmış bulunmaktayım.

Bu yolun ne kadar kutsal, ne kadar mukaddes bir yol olduğunu bu davanın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik.

Dava bilinciyle, hizmet aşkıyla var olacağımız bu teşkilatımızda birlikteliğimizi bozmadan hizmet etmek bizim için büyük bir onurdur.

Bu onurla, ülkemizin %13’lük kesimi olan engelli yüreğe ses olmak için,

Bayburt’umuzda güzel ve hayırlı işlere vesile olmak için,

Dahası, bu yolda olmak ve sapmadan yürümek için,

Aday adaylığımı sizlerin huzurunda teşkilatımızın ve genel merkezimizin takdirlerine sunuyorum.”

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.