Temizlik Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Temizlik Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor
Yayınlama: 25.04.2014
A+
A-

Bayburt Belediyesi temizlik işleri personeli, şehrimiz genelindeki temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Cumhuriyet Caddesi’ni baştan sona yıkayarak temizleyen ekipler, şehrimizde yoğun olarak kullanılan mevkilerde de bahar temizliğine koyuldu. Bir yandan yol ve kaldırımlar yıkanırken diğer yandan da park, bahçe, kaldırım, sokak, cadde ve boş alanlara atılan çöpleri siyah çöp torbalarına doldurarak toplayan ekipler, olumsuz görüntüleri de ortadan kaldırıyor.

Yol kenarlarına, boş alanlara, sokak aralarına, Çoruh Nehri’ne, şehir dışındaki yol kenarlarına ve mesire alanlarına atılan çöpler, temizlik personeli tarafından siyah çöp torbalarına konularak bir araya toplanıyor ve görüntü kirliliği oluşturan unsurlar ortadan kaldırılıyor.

“Her Şey Daha Temiz Bir Bayburt İçin” sloganıyla yola çıkan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle bahar aylarında bulunmamız nedeniyle ortak kullanım alanları, Çoruh Nehri kenarı ve Bayburt’un hemen hemen her noktasının temizliğiyle yakından ilgileniyor. Ayrıca her hafta cadde ve sokaklarda yıkama çalışması yapılarak sterilizasyon sağlanıyor.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Temizlik İşleri Müdürü Beyza Uçurum, daha temiz bir Bayburt için belli bir program dâhilinde cadde ve sokakların yıkama işleminin, çöp toplama ve genel temizlik işlerinin düzenli bir şekilde yürütüldüğünü belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.