Bayburtlu Hayırseverden Bayburt Üniversitesine Kitap Bağışı

Bayburtlu Hayırseverden Bayburt Üniversitesine Kitap Bağışı
Yayınlama: 09.09.2015
A+
A-
Bayburtlu hayırsever Nazire Özkan tarafından Bayburt Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’ne çok sayıda kitap bağışı yapıldı.
Bayburtlu Eczacı Ahmet Aker’in girişimleri sonucu Bursa’dan kargoyla gelen kitaplar, Bayburt Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’ne bağış olarak kabul edildi.
Bayburtlu Hayırseverden Bayburt Üniversitesine Kitap BağışıKütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hayrettin Dilek “Bu tür hayırseverlerimizin sayısının artmasında eğitim için, öğrencilerimiz için fayda görüyoruz. Bu hayırseverimizin yaptığı gibi özellikle Bayburt’la ilgili kitapların üniversite kütüphanemize kazandırılmasını bekliyoruz” diye konuştu.
Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun ise kitap bağışı ile ilgili yaptığı açıklamada hayırsever Nazire Özkan’a teşekkür etti.
Rektör Coşkun, “Bayburt Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’ne çok sayıda kitap armağan etmesinden ve değerli kitaplar ile kütüphane koleksiyonun zenginleşmesindeki katkılarından dolayı hayırsever Nazire Özkan’a  çok teşekkür ediyor, hayatında esenlikler diliyorum. ”dedi.​

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.