Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Yayınlama: 11.12.2014
A+
A-

Bayburt Belediyesi, şehrin birçok noktasında alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mete Memiş, cadde ve sokakların eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehir merkezinde birçok noktada alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Zabıta ekiplerinin yol güvenliği alarak başlatılan çalışmalar kapsamında, öncelikle şehrin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesine geçici asfalt yapan ekipler, şimdi ise merkezde bulunan ana arterler de çalışmalarına ağırlık verdi. Fenişleri ekipleri, cadde ve sokakların daha güzel bir görünüme kavuşması ve vatandaşların sokakları daha rahat kullanabilmesi için çaba sarf ediyor.

Belediye Başkanı Mete Memiş ve Başkan Yardımcıları Nesimuttin Selçuk ile Şahin Kızılarslan da çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaların tüm şehre yayılarak yapıldığını ifade eden Başkan Memiş, vatandaşların rahat etmesi ve güzel bir ortamda yaşaması için alt yapının ardından asfaltlama çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, asfalt çalışmalarının aciliyet sırasına göre belirlenen program dâhilinde sürdürüleceğini söyledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.