Bakan Soylu Eren Bülbül’ün kabrindeyken silah sesleri yükseldi

Bakan Soylu Eren Bülbül’ün kabrindeyken silah sesleri yükseldi
Yayınlama: 03.09.2017
A+
A-

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu  Maçka İlçesi’nde  PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle kurşunların hedefi olarak şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün ilçedeki ailesini yeni evlerinde ziyaret etti.

İlçe merkezi  Reşadiye Mahallesi’ndeki eve giden Bakan Soylu’ya  Jandarma Genel Komutanı Orgeneral  Arif Çetin de eşlik etti. Basına kapalı olarak geçen ziyaretin ardından Bakan Soylu ve Orgeneral Çetin Eren Bülbül’ün Köprüyanı Mahallesi’ndeki kabrini de ziyaret etti.  Kuran okunması sonrası Bakan Soylu ve beraberindekiler Bülbül’ün kabri başında dua etti. Bakan Soylu burada Eren Bülbül’ün akrabalarıyla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Çevrede geniş güvenlik önlemlerinin alındığı ziyarette Bakan Soylu çevrede bulunan vatandaşlara yönelerek ‘Merak etmeyin gereğini yerine getireceğiz. Bizim burada bir söz vardır: Hovunuzu alacağız’ dedi.

bakan soylu eren bulbulun kabrindeyken silah sesleri yukseldi – Bayburt Portalı

ZİYARET SIRASINDA SİLAH SESLERİ DUYULDU

Bakan Soylu şehit kabrini ziyaret ettiği sırada,  PKK’lı terörist grubun etkisiz hale getirilmek için bölgede güvenlik güçlerince yürütülen operasyona ait silah sesleri de çevrede duyuldu

EN SEÇKİN BİRLİKLER BÖLGEDE

Maçka’da ilk günden bu yanda devam eden çalışmalardan sonuç alınamaması üzerine, bölgeye  Ankara’dan jandarmanın en seçkin birliği  Jandarma  Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) ve  Jandarma Özel Operasyon Komutanlığı (JOPER) ekipleri gönderildi.  Jandarma Genel Komutanlığı seçkin birliklerinin kırsalda 15 gündür çalışma yürüttüğü açıklandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.