Bayburt Ak Gençlik’ten Serdar Tuncer söyleşisi

Bayburt Ak Gençlik’ten Serdar Tuncer söyleşisi
Yayınlama: 20.12.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen söyleşi programlarının bu ayki konuğu Serdar Tuncer oldu.

İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve Bayburt Milletvekili Fetani Battal’ın da katıldığı programda sevilen TV programcısı, şair / yazar Serdar Tuncer sahne aldı.

Yoğun katılımın olduğu programda açılış konuşması yapan AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Tataroğlu, “AK gençlik olarak, üzerimizdeki büyük sorumluluğun bilincindeyiz. Biliyoruz ki bu şehrin de bu ülkenin de hatta dünyanın da geleceğine yön verebilecek olan gençlik bu toprakların gençliğidir. Gençlik yoksa, gençlik eksik ise, gençlik dinamizmini kaybetmiş ise kazanabileceklerimizin sayısı yok denecek kadar aza inmiş demektir. Bu Bayburt Ak Genclikten Serdar Tuncer soylesisi 1 – Bayburt Portalınedenle gençliğin her platformda, fikriyle, zikriyle olmasını, karar mekanizmalarında etkin olmasını önemsiyoruz. Gençlik olarak üzerimizde büyük ama bir o kadar da onurlu bir yük var.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti İl Başkanı Hacı Ali Polat ise “Öncelikle Gençlik Kolları Başkanımıza ve ekibine bu organizasyon için teşekkür ediyorum. Sizleri talep ettiğiniz isimlerle tekrardan buluşturmayı arzu ediyoruz. İnanıyoruz ki 2023 seçimlerinde de hep birlikte güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermeye devam edeceğiz inşallah. Katılımlarınızdan dolayı her birinize teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.