Milletvekili Özbek Çalışmaları hakkında bilgi verdi

Milletvekili Özbek Çalışmaları hakkında bilgi verdi
Yayınlama: 15.05.2015
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek 7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde açıklamalarda bulundu. Seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Özbek şunları söyledi:

Milletvekili adayımız Naci Ağbal, belediye başkanlarımız, il genel meclisi başkanımız, il başkanımız gençlik kolları başkanımız, kadın kolları başkanımız ve tüm teşkilatlarımızla beraber çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor.

Başbakanımız ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun Bayburt Saat Kule Meydanı’nda yaptığı mitingde Bayburt’ta verdiği sözler teker teker yerine getirilmeye başlandı.   Geçtiğimiz günlerde İl başkanımızın da yaptığı basın açıklamasında dediği gibi birileri akıl tutulması yaşarken Ak Parti hizmetlerini yapmaya devam ediyor. Yök Başkanımız Prof Dr. Yekta saraç Bayburt’u ziyaret ederek Aydıntepe ve Demirözü ilçelerimizde incelemelerde bulundu.  Bugün itibariyle de Aydıntepe ilçemiz gıda teknolojisi ve yerel yönetimler bölümleri Demirözü ilçemiz ise Laborant ve veteriner sağlık teknikerliği ile turizm ve otelcilik bölümlerinin olduğu yüksek okullara kavuştu.

Şimdi biz diyoruz ki Başbakanımız Ahmet Davutoğlu yapacağız dediyse o hizmet hemen gerçekleştirilir. Önümüzdeki hafta içerisinde milli savunma bakanımız İsmet Yılmaz’ı ilimizde ağırlayacağız ve Milli Savunma Bakanlığımızın Bayburt’la ilgili projelerini hayata geçireceğiz.

Bu Cumartesi ise İller Bankası Genel Müdürümüz Bayburt’a geliyor. Yapılan ve planlanan projeleri yerinde inceleyeceğiz.  Şimdi biz diyoruzki milletin iradesiyle oynamaya birilerinin gücü yetmez.

İşkur bünyesinde ilk başta 4,5 ay olarak planlanan projelerin süresi 9 aya çıkarılmış yeni projeler için Sayın Bakanımız Faruk Çelik in talimatları doğrultusunda çalışılmaya başlanmıştır.

Biz ak parti olarak diyoruz ki Suriye ağlamasın, Filistin ağlamasın,  Arakan ağlamasın, Irak ağlamasın Doğu Türkistan ağlamasın, İslam alemi ağlamasın.  Biz silahların gölgesinde siyaset yapmıyoruz. Biz seçim meydanlarında boş boş konuşmuyoruz. Biz birilerinin trenine vagonda olmuyoruz. Biz bu milletin gücünü arkamıza alarak diyoruz ki 2023, 2053, 2071 vizyonundaki Bayburt daha güç olacaktır.

Naci Ağbal abimiz ile Belediye Başkanımız Mete Memiş ile İl Başkanımız Hakan Kobal ile il,ilçe belde teşkilatlarımızla, ilçe ve belde belediye başkanlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle yerel ve ulşal basın temsilcilerimizle Bayburt’umuz 8 haziran sabahı  daha güçlü bir şekilde uyanacak. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Bayburt dışındaki illerden seçilecek olan 4 arkadaşımı ile beraber Bayburt’umuzu 6 milletvekili ile daha iyi yerlere taşıyacağız.

7 Haziran sabahına kadar gitmediğimiz ev, tutmadığımız el kalamayacak. Çünkü artık İslam dünyasını ağlamaması için, daha güçlü Türkiye için, daha güçlü Bayburt için, Dünya 5 ten büyüktür diyen cumhurbaşkanımız için ve bilge başbakanımız Ahmet Davutoğlu için çalışmalarımız devam edecektir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.