Bayburt Belediyesi çalışanları, ağaç dikti

Bayburt Belediyesi çalışanları, ağaç dikti
Yayınlama: 26.05.2021
A+
A-

Bayburt Belediyesi çalışanları yeşil bir gelecek için ağaç dikme etkinliği düzenledi.

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Belediye Başkan Yardımcıları Süreyya Türkmenli ile Nesimuttin Selçuk, birim müdürleri, Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri ve bütün belediye personelinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte yüzlerce ağaç toprakla buluştu.

Kaleardı Dede Paşa Şehir Parkı’ndan başlayan ağaç dikme etkinliği, Şingah Mahallesi’nde orta refüjlerde ve parklarda devam etti. Esentepe Mahallesi’nde de 10 ila 15 yaş arası ağaçları toprakla buluşturan Bayburt Belediyesi çalışanları, Saklı Cennet Tatil Köyü’nde ağaç dikme etkinliğini noktaladı. Yeşil bir Bayburt için gün boyu canla başla çalışan Bayburt Belediyesi personeli tarafından yüzlerce ağaç toprakla buluşurken keyifli anlarda gözlerden kaçmadı.

Personeliyle birlikte etkinliğe katılan Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, yeşil bir gelecek için güzel ve örnek bir etkinliğe imza attıklarını belirterek, “Ağaç dikim çalışmalarımıza belediye personelimizi de dâhil ederek elimizde bulunan ağaçları toprakla buluşturmaya devam ediyoruz. Orman Genel Müdürlüğümüzden aldığımız bütün ağaçların dikimini gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki yıllarda ağaç sayısını artırarak şehrimizi daha yeşil bir ortama kavuşturmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.