Bayburt Grup, kongrede devam dedi

Bayburt Grup, kongrede devam dedi
Yayınlama: 20.06.2016
A+
A-

Spor Toto 3. Lig takımlarından Bayburt Grup Özel İdare, bugün olağan genel kurulunu Kulüp Sosyal Tesislerinde gerçekleştirerek yeni yönetimini belirledi.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor olağan kongresini gerçekleştirdi. Hikmet Şentürk başkanlığında devam kararı alınan kongrede yeni yönetim kurulu; Yusuf Elçi, Nesumittin Selçuk, Hayri Tekin, Süleyman Seyhan, Arif Bilen, İsmail Özbek, Yaşar Yıldız, Turgut Özbek, Yıldıray Kılıç, Sedat Budak, Cengiz Karakaşoğlu, Enis Aslan, Şükrü Kayalı, Yaşar Kobal, Mehmet Budak, Ersoy Özbek, Lokman Salman, Hüseyin Kaymak, Mevlüt Birkanım ve Hüseyin Yıldız’dan oluştu.

Kulüp sosyal tesislerinde kongrenin ardından bir konuşma yapan başkan Hikmet Şentürk, 2. ligi hedeflediklerini kaydederek, şu açıklamayı yaptı:

“Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında yaptığımız nokta transferlerin takıma büyük katkı sunmaları ile güzel bir ivme yakalayarak ligi Play-Off potasında tamamlamayı başaran Bayburt Grup Özel İdare Sporumuz, buradaki müsabakalardan istediğimiz neticeleri alamadık ve yeni yılda yeniden aynı ligde mücadele edeceğiz.

Hedefimiz tekrardan ‘bir üst lig’ olarak belirleyecek ve bu hedefe koşacak olan takımımız gerekli transferleri yapacağız, bu güne kadar 4 dış transfer ve 1 iç transfer gerçekleştirdik, şu an Teknik Sorumlu olarak İlker Erdem yardımcı Antrenör Eyüp Saka ve Kaleci Antrenörü Nurettin Kabalak ile anlaşma sağlayarak, Takım Menajerliğine de Şükrü Köksal ile anlaşarak sezona kaliteli, azimli ve hırslı oyuncularla çıkmak istiyor ve istediğimiz hedefe ulaşmayı bekliyoruz.

Bu hedefe ulaşmamız da emeği geçen Sayın Bakanımız Naci Ağbal ve Milletvekilimiz Şahap Kavcıoğluna, Onursal Başkanımız ve Bayburt Group yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Şentürk’e, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Şentürk, Güngör Şentürk, Ahmet Şentürk ve Murat Şentürk’e Valimiz İsmail Ustaoğluna, Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Başkanı Hakan Kobal, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, İl Özel İdare ve tüm çalışanlarına, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ve STK’ larımıza,Bayburt’ta Görev Yapan Medya Mensuplarına, Tüm Muhtarlarımıza, Yönetim kurullarımıza, yeni seçilen Yönetim Kurulumuza, Bal Ligi ve Profesyonel ligde takımımızın hedefe ulaşmasında emeği geçen tüm Teknik ekip ve Futbolcularımız ile Bayburt Grup camiasına, bizleri hiçbir yerde yalnız koymayan cefakar taraftarlarımıza teşekkürü bir borç biliyor, yeni sezonda da herkesin takımımıza sahip çıkmasını bekliyoruz.”dedi.

Bayburt Grup, kongrede devam dedi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.