Bayburt Grup’ta 12 imza

Bayburt Grup’ta 12 imza
Yayınlama: 16.07.2015
A+
A-

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor, 2’si yeni transfer olmak üzere 12 oyuncuyla 2’şer yıllık sözleşme imzaladı.

Sezon başında teknik direktör Erdal İşkar ve  kaleci antrenörü Kenan Sivrikaya’yla anlaşan Bayburt Grup, Denizli Büyükşehir Belediye spor’dan transfer ettiği Çağdaş Topal ile kaleci Taylan Aydoğan’ın yanı sıra, iç transferde Yunus Emre Eserdi, Süleyman Altuntaş, Erçin Ilgaz, Hüseyin Emre Durmuş, Yener Demirci, Talha Karapınar, İbrahim Kongur, Hayri Mert Yomralıoğlu, Hakkı Helvacı ve Orçun Selduman’la 2’şer yıllık sözleşme imzaladı.

Bayburt Grup'ta 12 imza Tesislerde gerçkelen imza töreninde konuşan Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Başkanı Hikmet Şentürk, bayramdan sonra takıma birkaç takviye daha yapacaklarını dile getirdi. Ayrıca takımın bu yılki hedefini Play-Off olarak açıklayan Şentürk şunları kaydetti:

“Bayramdan sonra birkaç takviye daha yapıp bu işi bitireceğiz. Bayramdan sonra burada toplanıp bir hafta daha burada kaldıktan sonra kamp yerini henüz belirlemedik kampa gideceğiz.  Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız ve hocamız için hayırlı uğurlu poslun diyorum. Takdir edesiniz ki takımda eskiden yine bu takımda olan arkadaşlarımız var. Bir takım için bu çok önemli. Çünkü takımı yeniden kurmaktansa var olanın üzerine takviye yapıp daha iyi hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum.  İnşallah yukarılara oynayacağız. Hedefimiz Play-Off diyoruz. Daha iyisini yapmak için uğraşacağız. 3-4 arkadaşımız var takıma katmak istediğimiz onlarla da görüşmelerimiz devam ediyor. Bu sene hedefimiz ligdir. Kupada da gidebildiğimiz kadar gideceğiz.  Cumartesi günü de yeni yönetimizi oluşturacağız. Daha güçlü bir şekilde hem yönetim hem de takım olarak hedeflerimize kilitleneceğiz.” dedi.

İmza törenine Başkan Hikmet Şentürk’ün yanı sıra, 24. Dönem Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, As Başkan Hakan Kobal ve Pendik spor Kulübü Başkanı Sami Bayram katıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.