Bayburt Özel İdare’den ‘3 Aralık’ Antrenmanı

Bayburt Özel İdare’den ‘3 Aralık’ Antrenmanı
Yayınlama: 04.12.2019
A+
A-

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Bayburt Özel İdare Sporlu sporcular özel eğitim öğrencileriyle bir araya geldiler.

TFF 2 Lig Kırmızı Gurupta Mücadele eden Bayburt Özel İdare Sporlu takımın Futbolcuları 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliğinde Bayburt Özel Eğitim Meslek Okulunda özel eğitim alan öğrenciler ile Genç Osman Stadyumunda yapılan antrenmanda bir araya gelerek futbol oynadılar.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliğinde toplumsal farkındalığın arttırılmasına yönelik çalışmalarına katkı sunmak amacı ile futbolcular ile özel eğitim alan öğrencileri buluşturduklarını belirten Bayburt Özel İdare Spor Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Bayram; “Bu birlikteki amacımız, onların dünyalarında uzaktan seyrettikleri veya erişemedikleri futbolcular ile kaynaştırıp birleştirmek ve mutluluklarına ortak olmaktı.

Engelsiz bir dünya için engelleri ortadan kaldırmak onların dünyalarına ortak olmak ve onları da yaşadığımız ana ortak etmek adına tüm insanlığı duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

Futbolcular ile çift kale maç oynayan ve takımın kalecileri Alişan, Yunus Emre, Burak ve İsmail’e penaltı atışı kullanan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Bayburt Özel İdare Sporlu futbolcular ile öğrencilerin toplu fotoğraf çekimi ile etkinlik sona erdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.