Bayburt Portalı’nı WhatsApp kanallarında takip edebilirsiniz

Bayburt Portalı’nı WhatsApp kanallarında takip edebilirsiniz
Yayınlama: 24.01.2024
A+
A-

Bayburt Portalı – WhatsApp, ‘Kanallar’ özelliğini Türkiye’de kullanıma açtı. Kullanıcılar artık ilgi alanlarına göre beğendikleri WhatsApp kanallarını takip ederek anlık durum güncellemelerini alabilecek.

Bayburt Portalı’nı artık WhatsApp kanalları üzerinden takip edebilirsiniz!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de aktif edilen ‘WhatsApp Kanalları’na Bayburt’un en çok takip edilen sitelerinden olan Bayburt Portalı (bayburt.web.tr) haber sitesi de dahil oldu.

2011 yılı Şubat ayından beri seviyeli ve objektif haber anlayışıyla yayın yapan ve Bayburt’ta en çok okunan, ziyaret edilen haber sitelerinden olan Bayburt Portalı (bayburt.web.tr), köşe yazarları ve köşe yazılarıyla da gündemin önemli adreslerindendir.

Whatsapp kullanıcıları, gündeme dair son dakika haberlerine ve içeriklere anlık olarak Bayburt Portalı’nın WhatsApp kanalından da ulaşabilecek.

Bayburt Portalı‘nı Whatsapp Kanallar‘da takip etmek için:

BURAYA TIKLAYARAK

açılan pencerede ‘Kanalı Görüntüle’ seçeneğini seçip, üstte yer alan ‘Takip Et’ e tıklayarak takip edebilirsiniz.

Not: Bu işlem sadece Mobil’de yapılabilmektedir. (Web Whatsapp’ta henüz yapılamamaktadır)

Whatsapp kanalları nedir? Ne işe yarar?

Whatsapp’a gelen bu özelliği X’in (Twitter) sadece güncellemeleri kontrol etme versiyonu olarak düşünebilirsiniz. WhatsApp kanallar sayesinde dilediğiniz kanalı takip edip ilgi alanlarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Elvan Çiftçi dedi ki:

    Bayburt Portalı’nı Whatsapp üzerinden takip etmek gerçekten harika bir fikir! Artık anlık olarak gündemden haberleri alabileceğiz. Teşekkürler Bayburt Portalı!

  2. Kahkaha dedi ki:

    Vay be, artık Whatsapp’ta kanallar da varmış. Tamam da bu kanallar ne işe yarıyor? Öğrenmek için Bayburt Portalı’nı takip etmek lazım demek… Ne zaman Bayburt’un en komik haberlerini paylaşırlar acaba?

  3. MaviAy dedi ki:

    Çok güzel bir özellik, artık Bayburt Portalı’nı WhatsApp üzerinden takip edebileceğim. Teşekkürler!