Bayburt Tarım Yerleşkesinde son durum

Bayburt Tarım Yerleşkesinde son durum
Yayınlama: 21.05.2020
A+
A-

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını ile mücadele çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bayburt Belediyesi bir yandan da yapımı devam eden projelerin biran önce hizmete girmesi adına çalışma temposunu düşürmüyor.

Bu projelerden biri olan ve Bayburt’u tarım ve hayvancılıkta bölgesinin parlayan yıldızı haline getirecek Tarım Yerleşkesi’nde de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin ilk etabında yer alan canlı hayvan pazarı hizmete başlamak için artık gün sayarken Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Bayburt Valisi Cüneyt Epcim yoğun bir tempoda ilerleyen çalışmaları yerinde takip ettiler.

İncelemeler sırasında ilgili birim müdürleri ve Başkan Pekmezci tarafından Vali Epcim’e proje ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Bilgilendirmenin ardından Tarım Yerleşkesi’nde bir süre daha incelemelerde bulunan Başkan Hükmü Pekmezci ve Vali Cüneyt Epcim’e Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker ve Veteriner İşleri Müdürü Benal Akburak eşlik etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.