Bayburtlu bilardocular, şampiyonaya damga vurdu

Bayburtlu bilardocular, şampiyonaya damga vurdu
Yayınlama: 27.06.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar (Kız-Erkek) ve Gençler 1. Etap müsabakalarına Bayburtlu bilardocular damga vurdu.

23-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’da Türkiye Bilardo Federasyonu Tesisleri’nde gerçekleştirilen Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar ve Gençler 1. Etap müsabakaları sona erdi. 36 sporcunun katıldığı 9 Top Müsabakaları Yıldızlar (U17) kategorisinde Ahmet Kılıç Türkiye Şampiyonu olurken, Ahmet Efekan Karaaslan da Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası 9 Top Müsabakaları Gençler (U19) kategorisinde ise Muharrem Kılıç Türkiye ikincisi oldu.

Katıldıkları her şampiyonada öğrencilerinin başarılı olduğunu belirten Milli Antrenör Cevdet Türker desteklerinden dolayı Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci‘ye ve Bayburt Gençlik Ve Spor İl Müdürü Adem Köse‘ye teşekkür etti.

Öte yandan Ahmet Kılıç ve Muharrem Kılıç, 20 Haziran – 06 Temmuz 2022 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak Türkiye 1. Etap Snooker Şampiyonası’na katılacak.

Temmuz ayında ise Muharrem Kılıç ve Ahmet Efekan Karaaslan, Bulgaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

Bayburtlu bilardocular sampiyonaya damga vurdu 1 – Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.