Bayburt’ta 100 kişiye iş imkanı

Bayburt’ta 100 kişiye iş imkanı
Yayınlama: 09.05.2020
A+
A-

Bayburt’ta hizmet veren CMC Çağrı Merkezi 100 kişiye daha istihdam sağlayacak. CMC Çağrı Merkezi tarafından yapılan iş alımı ile ilgili açıklama şöyle:

2000 yılında kurulan, Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden ve Mid Europa Partners yatırımlarından biri olan CMC Turkey, İstanbul, Malatya, Şanlıurfa, Rize, Bayburt ve Van olmak üzere toplamda altı ayrı lokasyonda hizmet veriyor.

Kendi sektöründe lider, yüzün üzerinde iş ortağına müşteri kazanımı, müşteri elde tutma, çapraz satış ile karlı müşteri yönetimi, süreç danışmanlığı gibi hizmetler sunan CMC Turkey başta tele-satış, tele-pazarlama, müşteri hizmetleri, tahsilat yönetimi, teknik destek, back office yönetimi, sosyal medya olmak üzere, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel, teknoloji destekli çözümler oluşturuyor.

Yerinde Ar-Ge Teşviği de alan bilgi teknoloji ekipleri her yıl CMC Arge Merkezi’nde iş ortaklarının ihtiyaçlarını adresleyen geliştirmelere ve ürünlere imza atıyor. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Arapça başta olmak üzere birçok dilde hizmet verebilen, beş binin üzerindeki CMC çalışanı, iş ortaklarının başarısı için çalışıyor.

Bayburt’ta 2016 yılında 50 kişiyle hizmete başlayan CMC Çağrı Merkezi, çalışan personel sayısında çıtayı yükselterek aradan geçen süre içerisinde öncelikli olarak 135 personelle devam ediyor ve ilerleyen günlerde ise bu sayıyı 250’ye çıkarmayı hedefliyor.

İlk etapta İŞKUR İl Müdürlüğü bünyesinde İstihdam Garantili kurs ve İşbaşı Eğitim Programı kapsamında başlayacak olan personel, daha sonra CMC çağrı merkezi bünyesinde çalışmaya devam edecek.    

Bu kapsamda alınması planlanan yaklaşık 100 personel için şartlar aşağıdadır. Aşağıda şartları tutan iş arayanlar Trabzon yolu üzerinde bulunan şirket merkezine başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru için istenen yetenek ve uzmanlıklar nelerdir?

En az lise mezunu, 
Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip,
Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
Ekip çalışmasına istekli, ikna kabiliyetine güvenen,
Sorumluluk ve insiyatif sahibi,
Vardiyalı çalışmaya esneklik sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olmak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.