Bayburt’ta 2023-2024 sezonu ikinci yarıyıl ‘Okul Güvenliği Toplantısı’

Bayburt’ta 2023-2024 sezonu ikinci yarıyıl ‘Okul Güvenliği Toplantısı’
Yayınlama: 05.02.2024
A+
A-

Bayburt’ ta 2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci yarıyılının güven ve huzur içerisinde sürdürülmesi için ‘Okul Güvenliği Toplantısı’ Vali Mustafa Eldivan’ın başkanlığında gerçekleşti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Mustafa Eldivan, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılını sorunsuz tamamlanmasının ardından bu sabah çalan ders zili ile başlayan eğitim öğretimin yılının ikinci döneminin hayırlı olmasını diledi.

Vali Mustafa Eldivan, tüm eğitim kurumlarımızda huzur, güven ve başarılı bir dönem olması için gerekli tüm önlemlerin alındığını belirterek, il genelinde tüm okullarda alınacak tedbirlere ilişkin gerekli görülen ek tedbirlerin de uygulanması talimatını verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’in okullarda alınan tedbirler ve diğer faaliyetlere ilişkin yaptığı sunumun ardından toplantı sona erdi.

Yeni Valilik hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Vali Yardımcısı Yunus Coşkun, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Dr. Talha Övet, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, Okul Müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.