Bayburt’ta firari olarak aranan zanlı Trabzon’da yakalandı

Bayburt’ta firari olarak aranan zanlı Trabzon’da yakalandı
Yayınlama: 26.09.2020
A+
A-

Bayburt’un Yazyurdu Köyü Kızlar Tepesi mevkiinde 01 Ağustos 2020 tarihinde H.Y. isimli şahsın öldürülmesi olayının şüphelisi olarak aranan firari şahıs Ş. H. Trabzon’un Of ilçesinde yakalandı.

Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığınca yakalanması yönünde aranan firari şahsın Trabzon Of İlçe merkezinde bulunan O.V. isimli işletmede kardeşi adına düzenlenmiş kimlik belgesi ile konaklayacağı yönünde istihbari bilgi elde edildi.

Firari şüpheli ve bahse konu suç unsurlarının ele geçirilmesi maksadıyla, Bayburt İl J.K.lığı İsth.Ş.Md.lüğü, JASAT, OYİT ve İl Merkez J.K.lığınca adli makamlardan alınan arama kararına istinaden 25.09.2020 günü Trabzon ili Of ilçe merkezinde şüphelinin konakladığı otel odasında yapılan arama faaliyeti sonucunda; Ş.H. isimli firari şüpheli ve şahısla birlikte Kobra MOOD.5 marka 9 mm Parabellum tabanca, tabancaya ait 1 adet şarjör, 22 adet 9 mm dolu fişek ile motosiklet ele geçirilerek yakalama ve el koyma işlemi gerçekleştirildi.

 

Kasten öldürme olayı ile ilgili adli soruşturma ve araştırmaya devam edilmekte olup, gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.