Bayburt Belediyesi’nden 5. Geleneksel Çocuk Şenliği

Bayburt Belediyesi’nden 5. Geleneksel Çocuk Şenliği
Yayınlama: 28.04.2014
A+
A-

Bayburt Belediyesi Tiyatro Ekibi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel  “Çocuk Şenliği’’ düzenlendi.

23 Nisan Çarşamba günü bütün okullarda düzenlenen etkinliklerden dolayı Bayburt Belediyesi’nin hafta sonunda düzenlediği etkinlikte minikler doyasıya eğlendi. 5 seans üzerinden gün boyunca sahnelenen oyuna çocuklar tarafından yoğun ilgi görüldü.

Şimdiye kadar sergiledikleri unutulmaz eğlence programlarıyla miniklerin gönlünde taht kuran Bayburt Belediyesi Tiyatro Ekibi, yine birçok sürpriz ve eğlenceli gösterileriyle çocukların karşısına geçti. Bülent Erdaş yönetimindeki tiyatro ekibi, günler öncesinden hazırlıklarına başladıkları bir birinden eğlenceli gösterilerini minikler için sergilediler. Miniklerin gelişimine katkı sağlamak ve onlara özgüven kazandırmak amacıyla onlarla birlikte oyunlarını oynayan tiyatro ekibi, onları ödüllendirmeyi de ihmal etmedi. Bütün seanslarda salonu dolduran çocuklara ailelerinin de eşlik etmesi gözlerden kaçmadı. Tiyatro ekibi yönetmeni Bülent Erdaş’ın minikler arasında yarışma düzenlemesi renkli görüntülere sahne oldu. Bütün çocukların yarışmaya katılmak için sahneye çıkmak istemeleri ise tiyatro ekibine zor anlar yaşattı. Sahneye çıkmayı başaran miniklerin eğlenceli yarışmaları ilginç görüntüler oluşturdu.

Bayburt Belediyesi’nin gelenek haline getirdiği ‘Çocuk Şenliği’ne katılmak üzere saatler öncesinden Şair Zihni Kültür Merkezi’ne aileleri ile birlikte gelen çocuklar, kendilerine sıranın gelmesini sabırsızlıkla beklerken, salonu dolduran minikler, yaklaşık bir saat gönüllerince eğlendikten sonra kültür merkezinden hediyelerle ayrıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.