Bayburt’ta MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi hizmete açıldı

Bayburt’ta MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi hizmete açıldı
Yayınlama: 14.05.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Kişiye özel ücretsiz değerlendirme, doğru yöntem ve nitelikli kadrosuyla insanlara sağlıklı bir yaşam sunmak isteyen MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Bayburt’ta hizmete açıldı.

Bayburtta MR Fizyo Egzersiz ve Saglikli Yasam Merkezi hizmete acildi 11 – Bayburt Portalı

MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, fizyoterapi uygulamalarına yepyeni bir boyut kazandırmak ve herkesi sağlıklı yaşama kavuşturmak için 1 değerlendirme odası, 2 tedavi odası, 1 fizik ünitesi, 1 Reformer Pilates Stüdyosu ve 1 Mat Pilates Stüdyosu ile hizmet vermeye başladı.

Bayburtta MR Fizyo Egzersiz ve Saglikli Yasam Merkezi hizmete acildi 22 – Bayburt Portalı

Alanında uzman 3 fizyoterapist ve 1 Beden Eğitimi Öğretmeni ile insanların ortopedik, pediatrik, romatolojik, nörolojik vb. sorunlarına çözüm olan MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, aynı zamanda manuel terapi ve egzersiz danışmanlığıyla da müşterilerine rehberlik edecek.

Bayburtta MR Fizyo Egzersiz ve Saglikli Yasam Merkezi hizmete acildi 5 – Bayburt Portalı

Fizyoterapistler Mehmet Emin Develi ve Rahim Tutal tarafından Bayburt’ta önemli bir eksikliği gideren MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin açılışına Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Bayburtta MR Fizyo Egzersiz ve Saglikli Yasam Merkezi hizmete acildi 3 – Bayburt Portalı

MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ile iletişime http://mrfizyo.com/ adresinden geçebilirsiniz.

 

Bayburtta MR Fizyo Egzersiz ve Saglikli Yasam Merkezi hizmete acildi 4 – Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.