Bayburt’ta uyuşturucu ticareti yapan 1 şüpheli tutuklandı

Bayburt’ta uyuşturucu ticareti yapan 1 şüpheli tutuklandı
Yayınlama: 25.12.2020
A+
A-

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, narkotik suçlarla mücadele kapsamında uyuşturucu madde ticaretine geçit vermiyor. 1 şüpheli tutuklandı.

Konu ile ilgili Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle:

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğümüzce, koronavirüs salgınına karşı tedbirler alınarak uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti ve kullanımını bertaraf etmeye yönelik yapılan çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Bu kapsamda 24.12.2020 günü saat 05.17 sıralarında Veysel Mahallesi Dikmerdiven Sokak üzerinde S.K. isimli şahsın Y.Y. isimli şahsa bir miktar metamfetamin maddesi sattığı tespit edilmiştir. S.K. isimli şahıs hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan adli tahkikat başlatılmış ve aynı gün çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır. Y.Y. isimli şahıs hakkında da kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak suçundan adli tahkikat başlatılmıştır.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, kullanan, bu suçları işleyerek haksız kazanç elde eden, geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye çalışan şüpheliler ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.