BAYDER’den Bayburt’un Yeni Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

BAYDER’den Bayburt’un Yeni Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti
Yayınlama: 05.05.2014
A+
A-

Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği (BAYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Dündar, Dernek Yönetim Kurulu üyelerinden, Dernek üyelerinden ve BAYDER ÜNİ Kulüp Başkanı Ufuk Kiper’den oluşan bir ekip Bayburt Belediyesi yeni Başkanı Mete Memiş’e, Belediye Başkan Yardımcısı Nesumittin Selçuk’a ve Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde Bayburt Belediyesi Başkanı Mete Memiş ve BAYDER Yönetimi Bayburt’un kültür ve manevi değerleri üzerine sohbet etti. Yaklaşan Ramazan ayına yönelik ortaklaşa faaliyetlerin gerçekleştirilmesi konusunda fikir birliğine varılan ziyarette BAYDER ekibi yeni belediye başkanımıza görevinde başarılar dileyerek ziyareti sonlandırdı.

Bu ziyaretin ardından İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi’yi makamında ziyaret eden BAYDER Yönetim Kurulu; Yusuf Elçi ile ilimizin geleceği hakkında fikir telakkisinde bulundu. Özellikle KOP ve Araklı Tünellerinin Bayburt’un geleceği için çok önemli açılımlar getireceği ve Bayburt’un tarihteki rolüne ve ekonomisine, turizmine yeni katkılar sağlayacağı üzerine tespitlerle devam eden ziyaret, başarı dilekleri ile sonlandırıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.