Binali Yıldırım, açılış ve temel atma törenleri için Bayburt’a geliyor

Binali Yıldırım, açılış ve temel atma törenleri için Bayburt’a geliyor
Yayınlama: 07.10.2021
A+
A-

Bayburt Grup’un Bayburt’ta hayır olarak yaptığı cami, spor tesisi ve okul için 11 Ekim Pazartesi günü Bayburt Valiliği ve Bayburt Belediyesi işbirliğinde açılış ve temel atma törenleri düzenlenecek.

Hacı Kıyasi Şentürk Cami’nin açılışının yapılacağı günde, 1 okulun açılışı, 1 spor tesisi ve 2 okul için temel atma törenleri gerçekleştirilecek. Törene, eski Başbakan Binali Yıldırım da katılacak. 

Halen faaliyette bulunan Hacı Kıyasi Şentürk Cami’nin resmi açılışının yapılacağı günde, Bayburt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Şentürk’ün yapımını üstlendiği mevcut eğitim kampüsünde tamamlanan Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu’nun da açılışı gerçekleştirilecek. 

Aynı gün Adabaşı köyünde inşa edilen Adabaşı Bayram Ali Şentürk Eğitim ve Spor Kompleksi, Esentepe mahallesinde Endüstri Meslek Lisesi’nin eski yerinde inşa edilecek Adişah Şentürk Anaokulu ile Ozulu caddesindeki yurdun yerinde inşa edilecek Nilüfer Şentürk Anaokulu için temel atma törenleri düzenlenecek.

Programda Bayburt Grup ile Bayburt Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında okulların yapımı için protokoller imzalanacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.