Bölgenin En Modern Bilardo Salonu Hizmete Açıldı

Bölgenin En Modern Bilardo Salonu Hizmete Açıldı
Yayınlama: 26.04.2014
A+
A-

Doğunun en modern bilardo salonu Bayburt’ta hizmete açıldı. Kokteyl ikramlarının sunulduğu salonun açılışına bazı siyasetçiler, yöneticiler, Stk temsilcileri, sporcular ve vatandaşlar katıldı.  Bayburt’un bilardo sporcularından Fikret Saka ve Kadir Ramazan Tüysüz’ün ortaklığında açılan bilardo salonunda her türlü ayrıntıya yer verildiği görüldü.

Bayburt AVM’ de hizmete açılan Platin Bilardo Salonunda dört adet üç bant maç masası yer alırken, dört adet de on altı top masasına yer verildi. İşletmenin, zeka yetenek ve centilmenlik olarak tanınan bilardo sporuna yerel ve bölgesel katkı sağlayacak nitelikte olması Bayburt’ta bilardo sporunun geleceği için ümit veriyor.

Gerek alan itibariyle gerek de donanım itibariyle bölgede en üst seviyede olan Bayburt Platin Bilardo Salonu işletmecilerinin öncelikleri arasında belirli zaman aralıklarıyla Bayburt’ta bölgesel turnuvalar ve Üç Bant Bilardo Türkiye Şampiyonluğu müsabakalarını düzenlemek yer almaktadır.

Henüz açılışı yeni gerçekleşen Platin Bilardo Salonu şimdiden Haziran ayında yapılacak olan turnuva için Türkiye’nin ünlü bilardo sporcularını beklemeye başladı bile…

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Meryem Büşra Saka dedi ki:

    Bayburt’ta bilardo faaliyetlerini geliştirmek, yetenekli gençleri Bayburt’un dışına taşıyabilmek, bu spora ilgiyi artırabilmek, halkımıza Türkiye’nin en başarılı sporcularını izleme şansını kazandırmak ve bunların elit bir ortamda saygın kişilerle beraber yapılması için gerçekleştirilen iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Umuyorum ki bölgede sesini duyurup memleketimize katkıda bulunacaktır..