Dede Korkut Koleji’nden ziyaret

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı TEOG sınavı Bayburt ili şampiyonu Özel Bayburt Dede Korkut Koleji okul yönetimi ve öğrencilerinden ziyaret

Dede Korkut Koleji’nden ziyaret
Yayınlama: 20.01.2017
A+
A-

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı TEOG sınavı Bayburt ili şampiyonu Özel Bayburt Dede Korkut Koleji okul yönetimi ve öğrencileri Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu’nu, Belediye Başkanı Mete Memiş’i ve İl Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan’ı  makamlarında ziyaret ettiler.

Özel Dede Korkut Koleji’nin TEOG Sınavı il birinciliğinden dolayı mutlu olduklarını belirten Vali Ustaoğlu, “2016-2017 Eğitim Öğretim yılı TEOG sınavı Bayburt ili şampiyonu Özel Bayburt Dede Korkut Koleji’ni, Milli Eğitim Müdürlüğünü, öğrencilerini ve velilerini tebrik ediyoruz. İlimiz adına geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ileri ki yaşamlarında önemli bir merhale olan bu sınavlardan yüzlerinin akı ile çıkmaları hem bizleri hem de onları okutan velilerimiz için gurur kaynağıdır.“ dedi.

Özel Bayburt Dede Korkut Koleji Okul yönetimi ve öğrenciler daha sonra Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş’i makamında ziyaret ederek buket sundular.

Ziyaret esnasında öğrencilere kitap hediye eden Başkan Memiş alınan başarının önemini belirterek öğrencilere hitaben” bizler, okuldaki öğretmenleriniz ve aileleriniz sizlerden sadece çok çalışmanızı bekliyoruz. Çalışın ve bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarın.” dedi.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan’ı da makamında ziyaret eden Özel Bayburt Dede Korkut Koleji Okul yönetimi ve öğrenciler Çağlayan’a çiçek buketi takdim ettiler.

Milli Eğitim Müdürü Çağlayan, TEOG Sınavında alınan il birinciliğinin 2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında açılan Kolej için daha ilk yılında bu başarıyı yakalamanın önemli olduğunu belirterek “ Kolej eğitim kadromuzu, öğrencilerimizi ve ailelerini bu başarıdan dolayı kutluyorum “ dedi.

Ziyarete Özel Bayburt Dede Korkut Koleji Kurucu Müdürü Raci Bayrak, Özel Bayburt Dede Korkut Koleji Okul Müdürü Serhat Kılıç, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.