Epcim ve Pekmezci’den Bayburt Özel İdarespor için Bayburtlu iş adamlarına ziyaret

Epcim ve Pekmezci’den Bayburt Özel İdarespor için Bayburtlu iş adamlarına ziyaret
Yayınlama: 30.12.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ve Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci TFF 2. Ligde zor günler geçiren Bayburt Özel İdarespor’un geleceğini planlamak için İstanbul’da Bayburtlu iş adamlarını ziyaret ettiler.

Bayburt Özel İdare Spor’un içinde bulunduğu durumdan en kısa sürede nasıl çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Vali Epcim ve Başkan Pekmezci Bayburtlu İş adamlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Başkan Hükmü Pekmezci 3 günlük yoğun bir programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden ardından yaptığı açıklamada, “Valimiz Sayın Cüneyt Epcim ile beraber 3 günlük programımızda Bayburt Özel İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak için İstanbul’da bulunan iş adamlarımız Sayın Fuat Guguloğlu, Sayın Fuat Fettahoğlu, Sayın Nuh Aydın, Sayın Sunay Turan, Sayın Ali Osman Gür, Sayın Reşat Narman, Sayın Murat Bayburtlu, Sayın Dr. Hicabi Gökdereli, Sayın Mehmet Adıgüzel ve Sayın Serdar Akgün’ü ziyaret ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, misafir eden kıymetli hemşehrilerimizin her birine ayrı ayrı misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.