Fethullah Gülen’in ölüm tarihini açıkladı

Fethullah Gülen’in ölüm tarihini açıkladı
Yayınlama: 30.10.2014
A+
A-

Abdurrahman Dilipak, Gülen cemaati içerisinde Gülen’in 2058’e kadar yaşayacağına inanıldığını söyledi.

Abdurrahman Dilipak bugün yayınlanan “Paralellerden haberler var” başlıklı yazısında ilginç ayrıntılara yer verdi. Dilipak’ın anlattığına göre; Gülen’in 2058 yılına kadar yaşayacağı hurafesiyle insanları kandıran paralel yapının ileri gelenleri aslında kapalı kapılar ardında cemaatin gidişatından rahatsız olduklarını dile getiriyorlar…

İŞTE ABDURRAHMAN DİLİPAK’IN BUGÜNKİ YAZISINDAN İLGİNÇ BAŞLIKLAR

Gülen 120 yaşına kadar yaşayacakmış.. Yani cemaat içinde şimdilik bir liderlik kavgası yok.. Birileri levhi mahfuzun şifresini kırmış gibi konuşuyor sanki!? Erdoğan’ın kaçacağı, hapse tıkılacağı, aklını kaybedeceği yok. Şimdi iki yıla kadar ölmesi için cemaat dualarını sürdürüyor.. Bu defa daha uzun bir tarih verdiler.. Beklenti o yönde. Bana göre keramet değil, kehanet..

Kahinler de yalan söyler. Yine de siz bunlara inanmayın. Gülen sonrası için kulisler, lobiler tam gaz. Gülen 120 yaşına kadar yaşayacağına ve 1938’de doğduğuna göre 2058’e kadar hayat garantisi sözkonusu.. Gülen’in kendi ile ilgili uydurulan hikayelerden haberi var mı bilmiyorum ama birileri cemaati bu hikayelerle uyutmaya çalışıyor..

GÜLEN HAREKETİNE AJANLARIN SIZDIĞINI DÜŞÜNÜYORLAR

17 Aralık’ın cemaate sızan ajanlar tarafından maniple edildiğini düşünenlerin sayısı artıyor.. Herkesle diyalog derken, çok fazla içe kapanıldığından, diğer Müslüman topluluklarla temasın kesilmesinden şikayet edenler de var.. Dini yorumlarda, geleceğe ilişkin istihraçlar konusunda; abi ve hocaefendiye bağlılıkta aşırıya gidildiğini düşünenler de var..

PARALEL YAPI KIRMIZI KİTABA GİRERSE NE YAPACAĞIZ?

Çok başka bir kaygı daha var.. İşler böyle devam edecek olursa işini kaybedeceklerin durumu ne olacak. Daha da önemlisi yarın paralel yapı kırmızı kitaba da girer ve cemaatin birtakım adamları hakkında davalar açılır, mal varlıklarına el konursa ne olacak.

Birçok işadamı bundan rahatsız.. Çünkü cemaate para vermekle, paralel yapıya yardım ve yataklık etmekle suçlanabileceği gibi, kendi sermayesi, cemaatin parası olarak görülüp mal varlığı dondurulabilir.. Yurtiçinde ve dışına transfer edilen paralar var. Sahte kimlikler, pasaportlar, diplomalar bir yana, soruların cevap anahtarı verilerek üniversiteye giren, işe giren, terfi ettirilen insanlar var.. Gerçek dışı diplomalar, sertifikalar, hayali isimler ve vatandaşlık numaraları üzerinden açılan hesaplar ve bunlarla ilişkili kişiler yarın bir anda kendilerini sanık sandalyesinde bulabilir..

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.