Girişimcilik Eğitimlerine Yeni Başvurular Başladı

Girişimcilik Eğitimlerine Yeni Başvurular Başladı
Yayınlama: 16.01.2016
A+
A-

KUDAKA Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Yeni Başvurular Başladı

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve KOSGEB Erzurum Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında yapılan 2 yıllık protokol kapsamında KUDAKA Erzurum Yatırım Destek Ofisi tarafından periyodik olarak uygulamalı girişimcilik eğitimleri düzenlenmektedir. Toplam 70 saat sürecek eğitimlerin altıncısı 22 Şubat – 03 Mart 2016 tarihleri arasında Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hizmet Binasında düzenlenecektir.

Ücretsiz olarak düzenlenen eğitimi tamamlayan ve hazırladıkları iş planları başarılı bulunan girişimcilere KOSGEB tarafından Yeni Girişimci Desteği kapsamında 30 bin liraya kadar hibe, 70 bin liraya kadar da faizsiz kredi desteği verilmektedir.

Girişimcilik Eğitimlerine Yeni Başvurular Başladı

Eğitimlerde katılımcılara, girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikirlerinin geliştirilmesi, yaratıcılık egzersizleri, iş planı kavramı ve öğeleri, pazar araştırması, pazarlama, üretim, yönetim, finansal planlar, iş planının yazılması ve sunumu konularında bilgi verilmektedir.

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine başvuruda bulunmak için http://kudaka.org.tr/uge/?page_id=26 adresini kullanabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2016

Yeni Girişimci Desteğinin Unsurları, Oranı, Süresi ve Üst Limiti

Untitled-1 copy

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.