Gökçedere MHP’de bayrak değişimi

Gökçedere MHP’de bayrak değişimi
Yayınlama: 24.02.2020
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Gökçedere Belde Başkanlığı vazifesini 2017 yılından itibaren sürdüren Fırat Şeker, görevini Şinasi Akbulut’a devretti.

Gökçedere Belde Teşkilat’ında ; MHP MYK Üyesi İdris Aydın, MHP Bayburt Il Başkanı Bekir Kasap, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır, ilçe Başkanları, il genel ve Belediye Meclisi Üyeleri, il ve ilçe yönetimleri ve de partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen görev değişiminde, yeni Başkan Şinasi Akbulut görevi devraldığı Fırat Şeker’e şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek ; “yurtdışında bulunan Fırat Başkanımız dan devraldığımız bayrağı daha ilerilere taşıyacağız, Allah yâr ve yardımcımız’dır” şeklinde konuştu.

MHP Bayburt Il Başkanı Bekir Kasap, görev değişimi sebebiyle yapmış olduğu konuşmasında ; “Kıymetli MYK Üye’m, Değerli Aydıntepe ve Gökçedere Belde Başkan’larım, Saygıdeğer Ilçe Başkan’larım, Il Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerim, Sevgili Yönetici kardeşlerim, aziz Ülküdaşlarım… Sözlerime başlamadan önce Idlip’te şehit düşen Mehmetciklerimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.
Bugün burada bir bayrak değişimi için toplanmış bulunuyoruz. 2017 yılından itibaren canını dişine takarak, büyük bir özveri ve gayretle çalışan Fırat Başkanımız, yurtdışında bulunmasından dolayı görevini Şinasi Başkanımız’a devretmiş bulunmaktadır. Gökçedere Beldemize ve teşkilatımıza kattığı değer ve kazanılan başarılarda ki mühim payından dolayı kendisine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.

Görevi Fırat Şeker Başkanımızdan devralan Şinasi Başkanımızın, bu kutlu görevi layıkı ile yürüteceğine, devraldığı bayrağı dahada ileriye taşıyarak, yeni başarılara imza atacağına eminim. Bu meşakkatli görevde, Cenab-ı Hakk işini kolay kılsın. Bizler, Milliyetçi Hareket Partisi il ve ilçe teşkilatları olarak, bundan evvel olduğu gibi, bundan sonrada, Hakka, ülkemize ve milletimize hizmet yolunda, her ülküdaşımıza vermiş olduğumuz sözün bilinciyle, çalışmaya devam edeceğiz. Bu noktada, Gökçedere teşkilatımızla da, koordinasyon’lu bir biçimde, hizmet üretmeye, var olan problemleri çözmeye, Gökçederemizi tarihine ve kültürüne yaraşır biçimde daha ileriye taşımaya gayret edeceğiz. Gayret bizden Tevfik Allah’tandır. Hepinizi Allah’a emanet ediyor, saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” ifadelerinde bulundu.

MHP MYK Üyesi İdris Aydının da söz alarak, hayırlı olsun dileklerinde bulunduğu görev değişikliği sonrası, tüm il, ilçe ve belde teşkilatları ve partililer, yeni Başkan Şinasi Akbulut ve yönetimini tebrik ettiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.