Hakan Yılmaz, Bayburt basınıyla buluştu

Hakan Yılmaz, Bayburt basınıyla buluştu
Yayınlama: 17.02.2021
A+
A-

Son haftalarda çıkışa geçen Bayburt Özel İdarespor Teknik Direktörü Hakan Yılmaz, tesislerde Bayburt basınını ağırladı.

İlk yarıdaki kötü gidişata başkan değişikliği, teknik direktör değişikliği ve yapılan transferlerle dur diyen temsilcimiz, son üç maçını da kazanarak ligde kalma yolunda altın değerinde puanlar topladı.

Bayburt basınıyla tesislerde buluşan Yılmaz, kulüple ilgili önemli açıklamalarda bulunarak soruları yanıtladı.

Yapılan transferlerin ince elenip sık dokunarak nokta atışıyla takıma katıldığına dikkat çeken Yılmaz, “Transfere başlarken hata yapmadan bütçeyi düşünerek doğru transferi yaparak kulübün de geleceğini sıkıntıya sokmadan bir transfer yasağı da olmadan bütün bunları birlikte yapmak istedik. Ama bunların hepsinin dışında bizim kulübümüzün kurumsal kimliğini oluşturmamız gerekiyordu. Şu ana kadar bunu başardık.” Kulüp Başkanı Şemseddin Çalışkan önderliğinde yeni adımlar attıklarını belirten Yılmaz, “Henüz doğmayan veya yeni yürümeye başlayan bir kulüp olarak görebiliriz bu takımı. Ama mutlak suretle çok meşakkatli ve uzun bir yol. Kulübün kurumsal kimliğinin oluşması, futbol camiasında önemli bir imaj değişikliği gibi ciddi planlamalar ve projeler var. Bu projenin başında kulübün yenilenmesi, tesislerin ve arkasından takımın yenilenmesi daha uzun vadede de önümüzdeki yıl için de kurduğumuz takımın içerisine birkaç tane transfer yaparak sezonun şampiyon takımını oluşturma niyetindeyiz.”
“Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Hem bu kurumsal kimlik hem de iyi kulüp olma noktasındaki hedeflerimizde şu anda hemen hemen herşeyi zamanında ve yerinde yapmaya devam ediyoruz.” diyen Yılmaz açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Şu anda bu isteğe bu kararlılığa şehrin tüm dinamitlerinin de katkıda bulunması gerekiyor. Ben ve teknik ekibimle birlikte oyuncularımız hocalarımız hepsi bu yapıda oldukça mutluyuz. Umarım bizim mutluluğumuz şehre de farklı bir sinerji getirir. Bayburtspor bu şehrin önemli ve tek rengi. Bu noktada bu rengin gökkuşağı olmasın istiyoruz. Bizim hedeflerimize şehir de aynı şekilde katkı sunacak diye düşünüyorum.” dedi.
Ayrıca Yılmaz, rakibe göre hazırlanarak ligi en güzel yerlerde tamamlamak istediklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.