Kaleardı 75. Yıl İlkokulu öğrencilerinden Oruçbeyli İlkokulu öğrencilerine hediye

Kaleardı 75. Yıl İlkokulu öğrencilerinden Oruçbeyli İlkokulu öğrencilerine hediye
Yayınlama: 12.01.2024
A+
A-

Bayburt Portalı – Kaleardı 75. Yıl İlkokulu tarafından yürütülen “Koridordan Değerlerimize” eTwinning projesi çerçevesinde öğrenciler, kendi birikimleriyle aldıkları hediyeleri Oruçbeyli İlkokulu’ndaki arkadaşlarına ulaştırdı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul yöneticileri ve proje yürütücüsü öğretmenlerin katıldığı etkinlikte Kaleardı 75. Yıl İlkokulu ve Oruçbeyli İlkokulu öğrencileri buluştu. Koridordan Değerlerimize eTwinning projesi kapsamında bir araya gelen öğrenciler, hem hediyeleşti hem de oyunlar oynayıp kaynaştı.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, katıldığı etkinlikte “Öğrencilerde yardımlaşma ve dayanışma değerlerinin ön plana çıkarılması amacıyla yürütülen etkinlikte merkez ve köy okullarındaki öğrencilerimiz bir araya geldi. Öğrenciler kendi harçlıklarıyla aldıkları kırtasiye malzemelerini arkadaşlarına hediye etti. Bu tür faaliyetlerin artarak devam etmesi dileğiyle bu anlamlı etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen okul yöneticileri ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca harçlıklarından fedakarlık eden öğrencilerimizi de tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Oruçbeyli İlkokulunda gerçekleşen buluşma, hediye takdimi sonrasında oyunlarla ve dans gösterileriyle devam etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.