Karadeniz Gazeteciler Federasyonu 4’üncü Olağan Genel Kurulu’nu yaptı

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu 4’üncü Olağan Genel Kurulu’nu yaptı

ABONE OL
28.07.2022 02:00
Karadeniz Gazeteciler Federasyonu 4’üncü Olağan Genel Kurulu’nu yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bayburt Portalı – Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) 4’üncü Olağan Genel Kurulu ve 9. Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu´da gerçekleştirildi. Seçime tek liste giren Erdoğan Erişen, yeniden başkan seçlirken, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş yönetim kurulunda, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Burhanettin Okumuş ise denetim kurulunda görev aldı.

2013 yılının Mart ayında Karadeniz’deki Gazeteciler Cemiyetleri ve dernekleri tarafından kurulan Karadeniz Gazeteciler Federasyonu’nda seçim heyecanı yaşandı. Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen seçim açılış konuşmalarıyla başladı.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanlığına, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen tekrar seçildi.

“Birlikte iyi şeyler yapacağız”

Kendisine ve yönetimine 3 yıl daha görev veren ve güven duyan delegelere teşekkür eden Erişen, sözlerini şöyle sürdürdü; “Önümüzde zor bir süreç var. Hem içinde bulunduğumuz sektörün hem de ülkemizin ekonomik sıkıntıları içerisinde zor bir süreç geçireceğimizi görüyoruz. Diliyoruz ki pandeminin etkisinden tam çıktığımız bir dönemde sektörümüz hem yasal hem de ekonomik anlamda yeni krizler yaşamaz. Bu süre içerisinde Konfederasyonumuzun önderliğinde sizlerle birlikte her türlü çalışmayı yerine getirmeye söz veriyoruz. Son dönem pandemiyle geçti. Federasyonumuzun kuruluşunda emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadınız. Bu 3 yılın sonunda inşallah sorunlarımızın birçoğu çözülmüş olur. Birlikte iyi şeyler yapacağız.”

Konuşmaların ardından Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen tarafından emeği geçenlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Erdoğan Erişen başkanlığındaki Karadeniz Gazeteciler Federasyonu yönetimi şu isimlerden oluştu: Cengiz Demirel, Cihan Okur, Ersen Küçük, İhsan Uluözü, Metin Kaya, Murat Okutmuş, M. Erkan Yılmaz, Mustafa Bayrak, Sezai Köprülü, Zeki Alkan

Genel Koordinatör: Muhammet Kaçar

Denetleme Kurulu: Tolga Gül, Halil Ayyıldız, Durmuş Karaağaç, Burhanettin Okumuş, Deniz Öze, Ferhat Lap

Onur Kurulu: Bekir Bayram, Hacı Bulut, Hüsnü Acar, Mustafa Emen, Şevket Erzen, Yusuf Turgut

Üst Kurul Delegeleri: Bekir Bayram, Bülent Velioğlu, Cengiz Demirel, Cihan Okur, Erdoğan Erişen, Ergün Ata, Ersen Küçük, Hacı Bulut, İhsan Uluözlü, Metin Kaya, Murat Okutmuş, Murat Taşkın, M. Erkan Yılmaz, Mustafa Bayrak, Mustafa Emen, Sezai Köprülü. Şevket Erzen, Zeki Alkan.

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu 4uncu Olagan Genel Kurulunu yapti 1 – Bayburt Portalı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.