Kobal, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Değerlendirdi

Kobal, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Değerlendirdi
Yayınlama: 12.08.2014
A+
A-

 

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, yazılı bir açıklama yaparak cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirdi.

Kobal’ın açıklaması şöyle:

” 10 Ağustos Pazar günü ülkemizde yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.  Bayburt demokrasimiz adına önemli bir başarı göstermiştir. Bundan dolayı bütün seçmenlerimize ve Bayburt halkına teşekkür ediyorum. Bayburt’ta sandıkta aldığımız oy oranı Türkiye’de Rize’den sonra bizim için gurur verici bir tablo oluşturmuştur. Bayburt’un kendisinde özel bir yeri olan kendisini Bayburt’un 2. Milletvekili ilan eden Başbakanımız, Genel Başkanımız ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bayburt’un kendisine ne kadar gönülden ve yürekten bağlı olduğunu görmüştür.

Biz teşkilat olarak Bayburt’ta bakanlarımız, milletvekilimiz, belediye başkanımız, il genel meclisi başkanımız ve teşkilatımızın tüm kademe başkanları ile ilde, ilçelerimizde, beldelerimizde seçim kampanyasını sürdürmüş tüm köylerimizi ve tüm mahallerimizi ziyaret ederek gittiğimiz her yerde bu seçimin önemini anlatmıştık. Bu seçimi Türkiye için çok önemliydi. Türkiye için kilit noktalardan biri ile cumhurbaşkanlığı bu seçimle vesayet güdümünden tamamen kurtulacaktır. Milletimiz büyük bir oluşuma karşı cevabını sandıkta net bir şekilde vermiştir. Bayburt rekor bir oyla 2. Milletvekilini köşke çıkarmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Bayburt hizmetlerle daha da büyüyecektir. Ben 10 Ağustos Pazar günü yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde çalışmalarından dolayı Milletvekilimiz Bünyamin Özbek’e, Belediye Başkanımız Mete Memiş’e, ilçe ve belde belediye başkanlarımıza ve il genel meclisi başkanımıza ve teşkilatımızın tüm kademe başkanlarıyla, teşkilatımızın tüm mensuplarına ve Bayburtlu hemşerilerime teşekkür ediyorum.

 

Hakan-Kobal

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Sinan Oruç dedi ki:

    Seçimler ülkemize milletiize hayırlı olsun. Bayburttanda bu oran beklenirdi zaten. Kndine yakışanı yaptı şimdi seçilenlerinde kendine yakışanı yapmalarını bekliyoruz bayburta. Selamlar

  2. a.mehdi öz-almanya dedi ki:

    % 80 oy aldı sn c.başkanı,Bayburt Türkiyede 1.ci geldi,dolayısıyla,sn kobal Bayburta hava yolu ve demiryolu
    isteyiniz,cesaretli olunuz,lütfen.Bayburta sahip çıkma zamanı gelmiştir,ve Bayburtun HAKKIDIR!!!.ESSELAM.
    SN VEKİL ÖZBEKE,DE DUYRULUR.