KUDAKA Proje Yazma Eğitimleri Başlıyor

KUDAKA Proje Yazma Eğitimleri Başlıyor
Yayınlama: 14.01.2015
A+
A-

30 Aralık 2014 tarihinden itibaren uygulamaya konulan İktisadî Kalkınma Mali Destek Programı ve Yerel Kapasitenin Arttırılması Mali Destek Programı kapsamında 12.000.000 TL´lik mali kaynağın bölgemizde faaliyet gösteren işletmeler, kurum ve kuruşlardan gelecek olan başarılı projelere hibe olarak aktarılması planlanmıştır.

İl ve ilçelerimizde proje yazma kapasitesini ve proje kalitesini artırmak; başvuru sahiplerinin mali destek programları kapsamında sunulan desteklerden daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla uzmanlarımız tarafından aşağıda yer alan Eğitim Takvimi çerçevesinde katılımcı için herhangi bir ön koşul aranmaksızın ücretsiz olarak proje yazılım eğitimi verilecektir.

 

Düzenlenecek eğitim programları ile proje hazırlığının temel aşamaları olan mevcut durum analizi, paydaş analizi, sorun ve hedef analizi ile stratejinin belirlenmesi aşamaları katılımcılara uygulamalı olarak aktarılacak, bütçe ve mantıksal çerçevenin hazırlanmasında dikkat edilecek hususlar açıklanacaktır. Ayrıca KAYS üzerinden başvuru formunun ve eklerinin doldurulması ile programlara başvurularda izlenecek adımlar anlatılacaktır.

 

Bu kapsamda programların ilan edildiği 30 Aralık 2014 tarihinden sonra Ajansımıza iletilen eğitim talep formlarının analizi sonucunda aşağıda yer alan listede belirtilmiş olan il ve ilçe merkezlerimizde eğitim programları tertip edilmiştir. Ekli listede yer alan ilçe grupları Ajansımız tarafından belirlenen ilçe merkezlerindeki programlara davetlidir. Ancak eğitim programının düzenleneceği ilçelerimizin haricinde herhangi bir ilçemizden eğitim düzenlenmesi talebi olması durumunda, bu ilçemizden en az 15 kişi tarafından Ajans internet sitesinde (http://kudaka.org.tr/pyb/?page_id=417)  adresinde yer alan eğitim talep formunun doldurulması ve Ajansa iletilmesi halinde, bu ilçelerimiz için de eğitim programı düzenlenerek eğitim tarih ve saati Ajans internet sitemizden ilan edilecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Eğitim Takvimi İçin: http://kudaka.org.tr/pyb/dokumanlar/2015_Yili_Egitim_Takvimi.pdf

 

Eğitim Talep Formu İçin:

http://kudaka.org.tr/pyb/?page_id=417

1

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.