Kurtuluşspor, Eski Başkan Yavuz Çoban’ı Unutmadı

Kurtuluşspor, Eski Başkan Yavuz Çoban’ı Unutmadı
Yayınlama: 09.01.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt’un kurulduğu günden bugüne halen faal olan en eski kulübü Kurtuluşspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre ile kulüp başkanı olan [vurguluContent color=”Green” text=”Ali Vahit Atıcı”], görevi devraldığı Yavuz Çoban’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti. Yavuz Çoban’ın gayreti ile kulübün kapanmadığını, bugünlere geldiğini söyleyen Atıcı, “[vurguluContent color=”Red” text=”Yavuz Çoban”] başkanımızın emeklerini bu sene alacağımız şampiyonlukla taçlandıracağız” dedi.

Takımın idmanına katılan ve bu sene hedefin şampiyonluk olduğunu söyleyen Atıcı, “Biz büyük bir aileyiz. [vurguluContent color=”Blue” text=”Kurtuluşspor”]’la anısı olan herkesten ‘eski günleri özledik’ türünden mesajlar aldık. İnşallah onların dönemindeki gibi Kurtuluşspor’umuzu çok iyi konuma getireceğiz” diye konuştu.

Altyapıya önem vereceklerini söyleyen Atıcı, Ege bölgesinde altyapısına verdiği önemle bilinen Altınordu takımını hatırlatarak, Kurtuluşspor’u Karadeniz bölgesinin Altınordu’su yapacaklarını söyledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.